قیمت خانه‌های صد متری در تهران چند؟

قیمت خانه‌های صد متری در تهران چند؟

قیمت خانه‌های صد متری در تهران چند؟

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین واحد های ۱۰۰ متری تهران عاقلانه‌ترین گزینه خرید برای سکونت و یا سرمایه‌گذاری در این شهر هستند، اگر خانواده باشید و یا حتی مجرد باشید، واحد آپارتمان های ۱۰۰ متری مناسب برای سکونت شما هستند که در تمامی مناطق تهران این واحد ها رو میتوان پیدا کرد.

اقتصادانلاین نوشت: اگر سرمایه ای معادل ۱۲ میلیارد تومان در اختیار دارید، میتوانید واحد آپارتمانی ۱۳ ساله در محدوده گیشا را با متراژ ۹۰ متر و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

همچنین با بودجه‌ای بالغ‌بر ۷ میلیارد تومان میتوانید آپارتمانی ۲ خوابه با سنی حدود ۲۵ سال و زیربنای ۹۰ متری را در محدوده ستارخان را خریداری کنید.

آپارتمانی در محدوده طرشت با زیربنای ۹۵ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۱۰ سال از ساخت این واحد میگذرد را میتوانید با بودجه‌ای بالغ‌بر ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

آپارتمان دیگری در محدوده پونک با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۹ سال از ساخت این واحد میگذرد در روز های گذشته با قیمتی معادل ۱۱ میلیارد تومان معامله شده است.
همچنین واحد آپارتمان دیگری در همین محله درحالی که ۳ سال از ساخت این واحد گذشته باشد با متراژ ۹۰ متر و ۲ اتاق خواب، در روز های گذشته معادل ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحد آپارتمان دیگری در محدودا تهرانپارس‌غربی با متراژ ۹۷ متر و ۲ اتاق خواب با سنی معادل ۶ سال را میتوانید با بودجه‌ای معادل ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

اگر سرمایه‌ای معادل ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در اختیار دارید، میتوانید آپارتمانی ۱۱ ساله با متراژ ۹۸ متر و ۲ اتاق خواب را در محله فاطمی خریداری کنید.

قیمت خانه‌های صد متری در تهران چند؟

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

۲۲۳۲۲۳

درباره ی gheymat2

جدیدترین و مهم ترین خبرهای اقتصادی

مطلب پیشنهادی

تاثیر بازار توافقی ارز بر قیمت دلار چیست؟

تاثیر بازار توافقی ارز بر قیمت دلار چیست؟

محمدرضا فرزین، رئیس کل بانک مرکزی، به‌تازگی موضوع راه‌اندازی بازار توافقی ارز یا تالار ارز اشخاص را با هدف رفع مشکلات صادرکنندگان بخش خصوصی مطرح کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید