تیتر خبرها
دلار در کانال ۵۵ هزاری جا خوش کرد

دلار در کانال ۵۵ هزاری جا خوش کرد

دلار در کانال ۵۵ هزاری جا خوش کرد

قیمت دلار طی روزهای گذشته نوسانات افزایشی بسیاری را تجربه کرده و خود را به نیمه کریدور ۵۰ هزار تومانی رسانده است. دلار امروز پنجشنبه پنجم بهمن‌ماه نیز در همین ارتفاع نوسان دارد و در کانال ۵۵ هزار تومانی پایداری می‌کند.

قیمت دلار از ظهر امروز نوسانی بوده است. بررسی قیمت‌ دلار در معاملات نقدی نشان می‌دهد اسکناس آمریکایی اکنون از نیمه کانال ۵۵ هزار تومانی عبور کرده و با قیمت ۵۵ هزار و ۷۰۰ تومان به فروش می‌رسد. با این حال همچنان می‌توان در بازار فردوسی، دلار را با قیمت‌های پایین‌تری خریداری کرد؛ اگرچه تمامی فروشندگان، دلار را در همین کانال ۵۵ هزار تومانی عرضه می‌کنند و تمایلی برای فروش در کانال ۵۴ هزار تومانی نشان نمی‌دهند.

قیمت دلار در معاملات پشت خطی اما از ابتدای بازگشایی بازار فردوسی، نوسانات کاهشی را تجربه می‌کند. برخی معامله‌گران معتقدند این بار بازارساز به معاملات پشت خطی ورود کرده و تلاش می‌کند از سمت این بازار، به بازار نقدی دلار سیگنال دهد.

از ابتدای بازگشایی بازار ارز در روز جاری، قیمت دلار در معاملات پشت خطی از ۵۵ هزار و ۹۰۰ تومان به سمت پایین هل داده شده و حالا به کف کانال ۵۵ هزار تومانی رسیده است.
قیمت دلار درهم چقدر است؟

یکی از معیارهای معامله‌گران بازار ارز برای دستیابی به قیمت واقعی دلار، مقایسه آن با درهم امارات است. امروز قیمت درهم امارات به ۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان رسیده است که بر این اساس، قیمت دلار درهم، ۵۵ هزار و ۷۱۰ تومان است که با قیمت دلار نقدی تهران در این لحظه برابری می‌کند.

قیمت دلار بر مبنای تتر چقدر است؟

قیمت دلار بر مبنای تتر نیز یکی دیگر از راه‌های کشف قیمت واقعی دلار است. از آنجا که هر تتر بر مبنای قیمت یک دلار آمریکا ارزشگذاری می‌شود، می‌تواند در تعیین قیمت واقعی دلار موثر باشد. در حال حاضر قیمت تتر نیز ۵۵ هزار و ۶۵۰ تومان است که با قیمت دلار نقدی تهران فاصله چندانی ندارد.
قیمت دلار در بازارهای همسایه

قیمت دلار سلیمانیه نیز امروز در نیمه بالایی کانال ۵۵ هزار تومانی نوسان می‌کند و به ۵۵ هزار و ۷۷۰ تومان رسیده است. قیمت دلار هرات نیز در معاملات نقدی روز پنجشنبه به ۵۴ هزار و ۶۵۰ تومان رسیده است.
قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا

بانک مرکزی قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا را برای پنجشنبه پنجم بهمن ۱۴۰۲ اعلام کرده که بر اساس آن، قیمت دلار حواله به ۳۹ هزار و ۵۲۳ تومان و قیمت دلار اسکناس به ۴۲ هزار و ۹۲۲ تومان رسیده و افزایش قیمت در بازار آزاد ارز را در خود نشان نمی‌دهد!

درباره ی gheymat2

جدیدترین و مهم ترین خبرهای اقتصادی

مطلب پیشنهادی

متوقف شدن قرارداد کرسنت چه نان هایی را از سفره مردم حذف کرد؟ / دعوت به مناظره از سوی آقای زنگنه ‌ همچنان روی میز است

متوقف شدن قرارداد کرسنت چه نان هایی را از سفره مردم حذف کرد؟ / دعوت به مناظره از سوی آقای زنگنه ‌ همچنان روی میز است

یکی از ویژگی‌های بارز نظام مدیریتی ما این است که همان اندازه که از تخلفات کوچک کارمندان جزء عصبانی شده، رگ گردن کلفت می‌کنیم و با سرعت فرد متخلف را به سزای عملش می‌رسانیم، در برابر تخلفات و خطاهای مسئولان بالاتر سکوت پیشه کرده و خیلی به روی خودمان نمی‌آوریم!

دیدگاهتان را بنویسید