تیتر خبرها
سیگما، پلتفرم اختصاصی محصولات کرمان موتور

سیگما، پلتفرم اختصاصی محصولات کرمان موتور

سیگما، پلتفرم اختصاصی محصولات کرمان موتور

دنیای اقتصاد نوشت: پلتفرم سیگما به واسطه اطلاعاتی که از فروش و خدمات پس از فروش محصولات کرمان موتور دارد،‌ باشگاهی از علاقه مندان به محصولات کی ام سی، جک ، هیوندایی و سایر محصولات کرمان موتور را ایجاد کرده است. از این اطلاعات نیز می تواند در راستای خدمت رسانی بهتر به خریداران و فروشندگان خودروهای کرمان موتور استفاده کند.

مهمترین تمایز این پلتفرم با سایر پلتفرم ها در اطلاعات خاصی است که شرکت مانا از خودروهای مونتاژی کرمان موتور دارد که می تواند راهنمای خوبی برای خریدار باشد که در همین رابطه شهاب رضوانی مدیرعامل شرکت مانا به دنیای اقتصاد گفت: در پلتفرم سیگما که برای خرید و فروش آنلاین اختصاصی محصولات کرمان موتور طراحی کردیم، تمام اطلاعات خودروی مونتاژ جک و کی ام سی از نماینده تا شبکه خدمات پس از فروش قابل برای ستاد سیگما مشاهده است.

اما شکل گیری مانا و محصول سیگما از جایی شروع شد که کرمان موتور برای سرمایه گذاری در پلتفرم های موجود در بازار پا پیش می گذارد، اما با قیمت های بالایی مواجه می شود که متناسب با بازده مورد انتظار از سرمایه گذاری نبود. لذا تصمیم بر ایجاد شرکت مانا را گرفت.

مدیرعامل شرکت مانا در رابطه با شفافیت در سیگما گفت: «تمام مراحل کسب‌وکار در این شرکت شفاف است و این برای مشتریانی که از این شرکت خدمات می‌گیرند، ایجاد اطمینان می‌کند. حتی مبلغ حق العمل کاری که برای خرید و فروش خودرو در نظر گرفتیم قابل ردیابی و مشاهده است و تمام قرادادهای خرید و فروش برای سازمان مالیاتی و سازمان های دیگر شفاف است.»

وی افزود: «یکی دیگر از موارد تمایز پلتفرم سیگما نسبت به رقبای خود، لیزینگ کردن خودروهای کارکرده کرمان موتور است که می تواند برای خریداران خودرو جذاب باشد. درواقع مانا با دو شرکت لیزینگ همکاری دارد.»

رضوانی در مورد اینکه برای مشتریانی که قصد تعویض خودرویی از شرکت دیگر را با خودروی جک یا محصولات دیگر کرمان موتور را دارند، گفت: «برای محصول سیگما برنامه‌های متنوعی داریم. برای مثال با مجموعه‌های دیگر در حال مذاکره هستیم که در صورتی که مشتری قصد تعویض خودرو مولتی برند خود را با یک کارکرده جک یا کی ام سی داشت، این شرایط را هم فراهم کنیم.»

مدیرعامل شرکت مانا تصریح کرد: «در سیگما سعی کردیم تمام مراحل خرید و فروش و توافقات به صورت دیجیتال باشد و حتی برای امضا و صحت‌سنجی از سامانه تنظیم و امضای دیجیتال اسناد کمک گرفتیم. اولین شعبه فیزیکی در خیابان فرجام تهران است که تجهیز شده است و در ادامه نیز از شبکه نمایندگی کرمان موتور کمک خواهیم گرفت. البته موارد استانداردهای کارشناسی سیگما را رعایت می‌کنند که این استانداردها بر اساس چک لیست های تمدید گارانتی محصولات شرکت هیوندای است که برای محصولات جک و کی ام سی توسعه داده شده‌اند.»

رضوانی در رابطه با محصولاتی که در پلتفرم سیگما به فروش می‌رسد، گفت: «فعلا تمرکز خرید و فروش به‌ صورت حق‌العمل‌کاری محصولات کارکرده مونتاژ فعلی کرمان موتور یعنی جک و KMC است و در فاز بعدی محصولات هیوندای و خودروسازان بم است را به پلتفرم اضافه خواهیم کرد.»

درباره ی gheymat2

جدیدترین و مهم ترین خبرهای اقتصادی

مطلب پیشنهادی

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته با افزایش هزار تومانی قیمت دلار همراه شد و در روند صعودی قرار گرفت. افزایش بیشتر قطعات سکه در روز سه‌شنبه هشتم خرداد، نیم میلیون تومان بود. برخی معامله‌گران، افزایش خرید در بازار طلا بعد از بازگشایی بازارها را دلیل روند صعودی قیمت‌ها می‌دانند.

دیدگاهتان را بنویسید