موبایل امروز چند؟

موبایل امروز چند؟

موبایل امروز چند؟

در گروه اپل، مدل آیفون ۱۳ معمولی، با افزایش اندکی به سطح ۳۷ میلیون و ۶۹۹ هزار تومان رسید. قیمت آیفون۱۳ پرومکس نیز در همان سطح ۶۹ میلیون تومان باقی ماند. اما مدل آیفون ۱۴ پرومکس باز هم با افزایش ۱ میلیون تومانی مواجه شد و به سطح ۶۲ میلیون تومان، رسید.

آخرین وضعیت بازار تلفن همراه/ پرفروش‌ها را در جدول ببینید

در گروه سامسونگ، قیمت گوشی S۲۲ ultra در همان سطح ۴۳ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان، مدل S۲۳ ultra، در سطح ۴۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان متوقف شدند. در سری اقتصادی این گروه، قیمت A۵۴، با اندکی کاهش به سطح ۱۳ میلیون و ۴۱۹ هزار تومان رسید و مدل A۳۴ نیز با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بدون تغییر باقی ماند.

موبایل امروز چند؟

در گروه شیائومی، قیمت گوشی مدل Mi ۱۱ ultra بدون تغییر، در همان سطح ۳۶ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان باقی ماند. اما مدل Redmi Note ۱۲ pro باز هم کاهش قیمت داشت و به سطح ۱۰ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان رسید.

در گروه ناتینگفون، قیمت مدل Nothing phone ۱ با افزایش ناچیزی به سطح ۱۶ میلیون و ۶۸۵ هزار تومان رسید. اما قیمت مدل Nothing phone ۲ حدود ۳۹ میلیون تومان، همچنان ثابت باقی ماند.

درباره ی gheymat2

جدیدترین و مهم ترین خبرهای اقتصادی

مطلب پیشنهادی

یک پیش‌بینی مهم درباره قیمت خودرو در هفته آینده/ قیمت این خودروها شکسته می‌شود

یک پیش‌بینی مهم درباره قیمت خودرو در هفته آینده/ قیمت این خودروها شکسته می‌شود

قیمت خودرو امروز، جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳، با توجه به تعطیلی بازار، هیچ تغییری ندارد. اما با احتساب وضعیت بازار خودرو در هفته‌ای که گذشت، روند قیمت‌ها برای هفته آینده چگونه خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید