تیتر خبرها
 لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه مناسب برای سایر مقاطع چند؟ + لیست قیمت

 لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه مناسب برای سایر مقاطع چند؟ + لیست قیمت

 لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه مناسب برای سایر مقاطع چند؟ + لیست قیمت

اکبر صدقی رئیس اتحادیه صنف خیاطان تهران در مورد قیمت تمام شده دوخت لباس فرم مدارس اظهار کرد: امسال با نشست‌هایی که انجام شد، برای تمام مناطق تهران، لباس فرم برای مقاطع اول تا سوم ابتدایی با گلدوزی ۴۲۱ تا ۴۶۵ هزار تومان و برای مقاطع چهارم تا ششم ۴۴۴ تا ۴۹۰ هزار تومان قیمت خورده است.

وی افزود: پارچه‌های استفاده شده کاملا ایرانی هستند و قیمت مواد اولیه ثابت نیست. اختلاف قیمت‌ها نیز به دلیل عدم ثبات است. اما کسی حق فروش بالاتر از ۴۹۰ هزار تومان ندارد چرا که همه موارد و سود در این قیمت لحاظ شده تا هم به نفع تولیدکننده و هم مصرف کنند است.

رئیس اتحادیه صنف خیاطان تهران ضمن توصیه به خیاطان برای رعایت قیمت‌ها و عدم گران‌فروشی خاطرنشان کرد: باید قیمت‌ها در معرض دید باشد، تا اولیا در جریان قرار بگیرند.

صدقی در مورد اختلافات قیمت‌ها در بازار اظهار کرد: سال‌های قبل که کرونا بود، نظارتی وجود نداشت و برخی مدیران مدارس قراردادهایی با خیاطان بسته بودند؛ در حالی‌که قیمت باید توسط صنف اعلام شود چرا که همه چیز مورد آنالیز قرار گرفته است. لذا قیمت بالاتر باید به اولیا عودت داده شود و به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند.

وی یادآور شد: لباس دوره متوسطه بدون گلدوزی ۹۳۷ هزار تومان است که با ۱۰ درصد نوسان مواد اولیه تا یک میلیون تومان هم می‌رسد. همچنین پیراهن و شلوار کتان پسرانه دوره متوسطه ۶۶۱ هزار تومان اعلام شده است.

اما آنچه در سایت های فروش آنلاین این کالا دیده می شود به شرح ذیل است :

در یکی از سایت های مطرح فروش آنلاین قیمت یک دست لباس فرم مدرسه پسرانه پیراهن و شلوار تترن مناسب دوره متوسطه مبلغ ۵۶۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است این در حالیست که قیمت یک دست مانتو و شلوار مدرسه دخترانه بدون مقنعه مناسب سایر مقطع مبلغ ۵۷۵,۰۰۰ تومان است. حالا اگر بخواهید خودتان لباس فرم بدوزید قیمت پارچه مناسب لباس فرم مدارس متری ۱۲۲ هزار تومان هم موجود است.

قبمت لباس فرم مدارس نام کالا مدل و مشخصات قیمت / تومان

لباس فرم مدرسه پسرانه پیراهن و شلوار تترون / دوره متوسطه/ ست توسی

۵۶۰,۰۰۰

لباس فرم مدارس پسرانه پیراهن دو رنگ تترون / دوره ابتدایی/ ست سورمه ای ۴۵۰,۰۰۰

لباس فرم مدارس دخترانه مانتو شلوار سرمه ای تترون/ مناسب سایر مقاطع ۵۷۵,۰۰۰

مقنعه مدرسه سفید و سورمه ای /دوره ابتدایی ۹۰,۰۰۰

مقنعه چانه دار جنس کرپ / مقاطع متوسطه ۱۵۰,۰۰۰

پارچه لباس فرم مدارس تترون

۱۲۲,۰۰۰(متری)

درباره ی gheymat2

جدیدترین و مهم ترین خبرهای اقتصادی

مطلب پیشنهادی

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته با افزایش هزار تومانی قیمت دلار همراه شد و در روند صعودی قرار گرفت. افزایش بیشتر قطعات سکه در روز سه‌شنبه هشتم خرداد، نیم میلیون تومان بود. برخی معامله‌گران، افزایش خرید در بازار طلا بعد از بازگشایی بازارها را دلیل روند صعودی قیمت‌ها می‌دانند.

دیدگاهتان را بنویسید