تیتر خبرها
سکه از کانال ۳۳ هزار تومانی می‌پرد؟

سکه از کانال ۳۳ هزار تومانی می‌پرد؟

سکه از کانال ۳۳ هزار تومانی می‌پرد؟

قیمت طلا و سکه امروز هم در قیمت‌های بالا نوسان می‌کند و خبری از کاهش بهای این فلز گران‌بها نیست. قیمت دلار امروز در نیمه بالایی کانال ۵۵ هزار تومانی نوسان می‌کند و به ۵۵ هزار و ۷۰۰ تومان رسیده است.

امروز قیمت طلای جهانی هم در هر اونس به دو هزار و ۱۸ دلار رسیده و فعلا صعودی است. همین روند، قیمت‌ها را در بازار طلا و ارز به سمت بالا حرکت داده است.

بر این اساس، اتحادیه طلا و جواهر تهران، قیمت طلای ۱۸ عیار را در هر گرم، دو میلیون و ۷۵۴ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده است. قیمت مثقال طلای ۱۸ عیار هم امروز ۱۱ میلیون و ۹۲۹ هزار تومان است و در آستانه ورود به کانال ۱۲ میلیون تومانی قرار گرفته است.

قیمت سکه امامی امروز بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران به ۳۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده و آماده ورود به کانال ۳۳ میلیون تومانی است.

قیمت سکه بهار آزادی یا همان سکه طرح قدیم هم امروز ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. به این ترتیب این قطعه نیز در فاصله کمی با کانال ۳۰ میلیون تومانی قرار گرفته و تنها تلنگری به قیمت‌ها آن را در کانال بالاتر می‌نشاند.

قیمت نیم سکه امروز ۵ بهمن ۱۴۰۲، ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و قیمت ریع سکه به ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. قیمت سکه گرمی نیز همچنان ۶ میلیون تومان است.

درباره ی gheymat2

جدیدترین و مهم ترین خبرهای اقتصادی

مطلب پیشنهادی

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته با افزایش هزار تومانی قیمت دلار همراه شد و در روند صعودی قرار گرفت. افزایش بیشتر قطعات سکه در روز سه‌شنبه هشتم خرداد، نیم میلیون تومان بود. برخی معامله‌گران، افزایش خرید در بازار طلا بعد از بازگشایی بازارها را دلیل روند صعودی قیمت‌ها می‌دانند.

دیدگاهتان را بنویسید