تیتر خبرها
 درهم ۱۶ هزار تومانی شد

 درهم ۱۶ هزار تومانی شد

 درهم ۱۶ هزار تومانی شد

به گزرش خبرآنلاین ؛قیمت دلار امروز در روند صعودی بازگشایی شد. رشد ریسک‌های سیاسی درهم را وارد کانال ۱۶ هزار تومانی کرد و یورو در آستانه ورود به کانال ۶۳ هزار تومانی قرار گرفته است.

قیمت دلار امروز در روند افزایشی بازگشایی شد. امروز سه‌شنبه ۱۰ بهمن قیمت درهم نیز روند صعودی داشت و به کانال ۱۶ هزار تومانی ورود کرد. تتر افزایش ۱۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته داشت و با رقم ۵۸ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد. قیمت یورو با افزایش ۲۰۰ تومانی در آستانه ورود به کانال ۶۳ هزار تومانی قرار گرفته و با رقم ۶۲ هزار ۹۵۰ تومان معامله می‌شود.

تجارت نیوز در گزرش آورد معامله‌گران افزایش‌ ریسک‌های سیاسی را دلیل رشد تقاضا در بازار ارز می‌دانند. به اعتقاد آنها انتظارات تورمی افزایش یافته و این موضوع به شکلی واضح در بازارهای مالی بروز کرده است.

قیمت اسکناس دلار امروز در مرکز مبادله طلا و ارز ایران ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان و قیمت دلار حواله ۳۹ هزار و ۵۲۲ تومان است. این اسکناس‌ها همچنان بدون تغییر قیمت عرضه می‌شوند.

۲۲۰

درباره ی gheymat2

جدیدترین و مهم ترین خبرهای اقتصادی

مطلب پیشنهادی

یک پیش‌بینی از وضعیت بورس تهران / جولان ناامیدی ادامه دارد؟

یک پیش‌بینی از وضعیت بورس تهران / جولان ناامیدی ادامه دارد؟

جریان دادوستدهای روز آغازین هفته نیز به کام سهامداران پیش نرفت تا چهارمین کندل نزولی متوالی بازار، ثبت شود. روزهای ناامیدکننده بورس تهران ادامه دارد و به نظر می‌رسد شرایط رکودی بورس در دومین روز هفته نیز تکرار شود.

دیدگاهتان را بنویسید