شوک بزرگ به بازار سکه/ خریداران طلا و سکه نقره‌داغ شدند

شوک بزرگ به بازار سکه/ خریداران طلا و سکه نقره‌داغ شدند

شوک بزرگ به بازار سکه/ خریداران طلا و سکه نقره‌داغ شدند

مریم فکری: بالاخره پس از ۳ روز افزایش قیمت سکه در بازار دیروز و ورود سکه به کانال ۳۱ میلیون تومان، طی ۲۴ ساعت گذشته بازار روندی نزولی گرفت و سکه با دو کانال سقوط، تا کانال ۲۹ میلیون تومان پایین آمد.

آخرین قیمتی که طی ۲۴ ساعت گذشته در معاملات بازار ثبت شد، از سکه ۲۹ میلیون و ۱۰۱ هزار تومان حکایت دارد و با این ریزش، حباب سکه نیز کم شد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که سکه امامی در بازار افت یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی را تجربه کرده است. قیمت نیم‌سکه نیز ۷۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۹۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۴۰۰ هزار تومان ریزش داشته است.

بر همین اساس، امروز در بازار طلا نیم‌سکه ۱۵ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۱۰ میلیون و ۶۹۳ هزار تومان و سکه گرمی ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

حباب سکه میلیونی ریخت

گزارش‌ها از روند بازار نشان می‌دهد که حباب سکه که در روز دوشنبه هفته جاری به بالای ۸ میلیون تومان رسیده بود، حالا کاهش یک میلیون و ۷۶۴ هزار تومان داشته است.

در حال حاضر هر قطعه سکه امامی یک میلیون و ۷۶۴ هزار تومان حباب دارد و به این ترتیب، حباب سکه به ۶ میلیون و ۲۶۲ هزار تومان رسیده است.

در بازار طلا چه خبر بود؟

در این میان، قیمت طلا هم همزمان با ریزش قیمت اونس در بازار جهانی، کاهش محسوسی را تجربه کرد. هر گرم طلای ۱۸عیار طی ۲۴ ساعت گذشته افت ۵۳ هزار تومانی داشت و به قیمت ۲ میلیون و ۳۹۹ هزار تومان فروخته شد. هر مثقال طلا نیز ۱۰ میلیون و ۳۹۳ هزار تومان قیمت داشت.

 

درباره ی gheymat2

جدیدترین و مهم ترین خبرهای اقتصادی

مطلب پیشنهادی

آمریکا سیگنال داد؛ طلا رکورد زد/ بازار طلا خوابید

آمریکا سیگنال داد؛ طلا رکورد زد/ بازار طلا خوابید

در حالی قیمت‌ها در بازار داخلی مسیر کاهشی را در پیش گرفتند که قیمت اونس طلا در پی اعلام تورم فدرال رزرو، صعود محسوسی را تجربه کرد و در محدوده ۲۴۰۰ دلار نوسان داد.

دیدگاهتان را بنویسید