تیتر خبرها
کف و سقف قیمت میوه در بازار اعلام شد

کف و سقف قیمت میوه در بازار اعلام شد

کف و سقف قیمت میوه در بازار اعلام شد

اسدالله کارگر شرحی از آخرین قیمت عمده‌فروشی محصولات کشاورزی در میدان میوه و تره بار تهران ارائه کرد.

بنا به گفته کارگر کف قیمت انواع پرتقال از ۱۰ هزار تا ۲۵ هزار تومان و سقف آن از ۱۵ هزار تا ۴۰ هزار تومان تعریف شده است، انواع پرتقال‌های ممتاز نیز بین ۲۵ هزار تا ۶۵ هزار تومان در بازار عمده‌فروشی میوه و تره بار قیمت دارد.

به گفته کارگر کف و سقف قیمت سیب لبنانی زرد نیز ۱۵ هزار تا ۲۰ هزار و نوع ممتاز آن تا ۵۰ هزار تومان کشف شده و قیمت انواع کیوی در بازار عمده‌فروشی تهران ۳۰ هزار، ۵۰ هزار و ۸۰ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران در تشریح قیمت انواع موز گفت: کف قیمت برای انواع موزهای اکوادور، فیلیپین و هند به ترتیب ۷۲ هزار، ۶۵ هزار و ۵۸ هزار تومان و سقف قیمت به ترتیب ۷۵ هزار، ۷۰ هزار و ۶۲ هزار تومان است. برای انواع ممتاز این اقلام نیز به ترتیب قیمت‌های ۸۰ هزار، ۷۵ هزار و ۶۵ هزار تعریف شده است.

ایلنا نوشت: وی اضافه کرد: کف قیمت خیار گلخانه‌ای ۱۵ هزار تومان، سقف آن ۲۰ هزار تومان و خیار گلخانه‌ای ممتاز ۲۷ هزار تومان کشف شده است.

کارگر کف و سقف قیمت هر کارتن آناناس را به ترتیب یک میلیون و یک میلیون و ۲۵۰ هزار عنوان و خاطرنشان کرد: قیمت انواع ممتاز این کالا در بازار عمده‌فروشی تهران به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در هر کارتن رسیده است، همچنین کف قیمت هر کیلو هندوانه ۷ هزار و سقف آن ۱۴ هزار و قیمت هندوانه ممتاز ۲۰ هزار تومان در هر کیلو است.

وی در تشریح قیمت انواع گوجه فرنگی گفت: حداقل قیمت گوجه فرنگی بوته‌ای ۶ هزار تومان و حداکثر قیمت آن ۱۰ هزار تومان است نوع ممتاز این گوجه ۱۶ هزار تومان قیمت دارد و قیمت انواع گوجه فرنگی گلخانه‌ای نیز به ترتیب ۲۰ هزار، ۲۵ هزار و ۳۵ هزار تومان کشف شده است. 

٢٢٣٢٢٣

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

کارگران هنوز منتظر این افزایش در حقوق خود هستند

کارگران هنوز منتظر این افزایش در حقوق خود هستند

رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگری کشور با اشاره به عدم‌افزایش حق مسکن گفت: تورم حاکم بر اقلام خوراکی و مسکن باعث شده است سفره کارگران هر روز کوچک‌تر شود. 

دیدگاهتان را بنویسید