تیتر خبرها
چرا قیمت دلار افزایشی شد؟

چرا قیمت دلار افزایشی شد؟

چرا قیمت دلار افزایشی شد؟

به گزارش خبرآنلاین، مهم ترین عاملی که در راستای این رشد قیمت به معامله گران افزایشی کمک کرد موضوع ریسک های سیاسی و نظامی بود.

انتشار اخبار و بررسی احتمالات نحوه پاسخگویی ایران به اتفاقات اخیر منطقه با تشدید ریسک های سیاسی سبب رشد انتظارات تورمی شد.

اما باید در نظر گرفت که حجم کلی معاملات نقدی صورت گرفته در نیمه دوم هفته گذشته بسیار کمتر از آن بوده که بتواند پشتوانه ای برای تعیین نرخ باشد.

دنیای اقتصاد نوشت:در نتیجه می توان گفت که بی نتیجه ماندن اخبار مذکور در روزهای پیش رو سبب تخلیه این فشار بر بازار و بازگشت نرخ به کانال ۶۳ هزار تومانی خواهد شد.

به عقیده تحلیلگران درصورتی که پاسخ ایران به تحولات منطقه تا پیش از شروع هفته جدید رخ ندهد، احتمال افت نرخ ارز با شروع بازار در روز شنبه وجود دارد.

۲۲۰

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید