پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱ خرداد ۱۴۰۳ / سکه امامی میلیونی ریخت

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱ خرداد ۱۴۰۳ / سکه امامی میلیونی ریخت

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱ خرداد ۱۴۰۳ / سکه امامی میلیونی ریخت

به گزارش خبرآنلاین ،قیمت طلا و سکه روز دوشنبه روند کاهشی داشت و اثر هیجانی مربوط به اخبار سقوط بالگرد و جان‌ باختن رئیس‌جمهوری از بازار تخلیه شد.

Screenshot 2024-05-20 at 4.23.09 PM

تجارت نیوز در خبری نوشت:در حالی که در سومین روز هفته و بعد از بازگشایی بازارها در روز دوشنبه قیمت طلای جهانی افزایشی بازگشایی شد اما اثر صعودی بر بازار طلا نگذاشت. کاهش قیمت دلار و تخلیه التهابات از بازارهای مالی روند قیمت در بازار طلا را نزولی کرد و قیمت‌ها با افت‌های میلیونی به منطقه قیمتی ابتدای روز دوشنبه برگشتند.

هر گرم نقره ۵۹ هزار تومانی شد

گفتنی است اونس جهانی طلا روز دوشنبه با رشد نزدیک به پنج دلاری روی رقم ۲۴۱۹ دلاری معامله شد و اونس جهانی نقره روی رقم ۳۱ دلار و ۸۴ سنتی ایستاد و افزایش ۴۰ سنتی داشت. قیمت هر گرم نقره در بازار داخلی با رقم ۵۹ هزار و ۲۰۰ تومانی معامله شد.

سکه در تمام قطعات کاهشی شد

قیما سکه امامی روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت با کاهش یک میلیون و ۱۱۲ هزار تومانی بازگشایی شد و روی رقم ۴۰ میلیون و ۲۹۰ هزار تومانی به کار خود پایان داد. سکه‌ بهار با کاهش ۸۳۵ هزار تومانی، روی رقم ۳۷ میلیون و ۱۹۰ هزار تومانی ایستاد.

شایان ذکر قیمت نیم‌ و ربع‌سکه هر یک با کاهش ۴۰۰ هزار تومانی به ترتیب با رقم ۲۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی و ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی معامله شدند. قیمت سکه گرمی روی رقم ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی ایستاد و ۱۰۰ هزار تومان ارزان شد.

مثقال ۹۰۰ هزار تومان افت کرد

قیمت طلا در سومین روز معاملاتی هفته کاهش داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افت ۹۰۰ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۶۸۷ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۲۰۹ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۳۹۱ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۴۲ هزار تومان معامله شد.

حباب سکه روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت روند متوازنی نداشت. حباب سکه امامی ۲۷۵ هزار تومان و ربع‌سکه ۱۷۷ هزار تومان کاهشی شد. حباب سکه بهار ۸۹ هزار تومان، نیم‌سکه ۴۴ هزار تومان و سکه گرمی ۹ هزار تومان رشد داشت.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت خانه در زنجان / برای خرید آپارتمان ۱۰۰ متری در زنجان چقدر باید هزینه کرد؟

قیمت خانه در زنجان / برای خرید آپارتمان ۱۰۰ متری در زنجان چقدر باید هزینه کرد؟

بررسی‌های میدانی از بازار مسکن شهر زنجان، بیانگر آن است که با بودجه حدود 1.5 میلیارد تومان می‌توان در این شهر آپارتمانی کوچک‌متراژ خریداری کرد. همچنین داشتن بودجه‌ای با کف حدودی 2.5 میلیارد تومان، این امکان را فراهم می‌کند تا متقاضیان، واحدی با متراژ بالاتر از 90 متر خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید