تیتر خبرها
پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ / خوشبینی به مذاکرات هسته‌ای بازار طلا را کاهشی کرد؟

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ / خوشبینی به مذاکرات هسته‌ای بازار طلا را کاهشی کرد؟

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ / خوشبینی به مذاکرات هسته‌ای بازار طلا را کاهشی کرد؟

به گزارش خبرآنلاین،قیمت طلا و سکه روز سه شنبه با روند کاهشی در تمام قطعات و وزن‌ها معامله شد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:افت اونس جهانی طلا نزدیک به پنج دلار بود و دلار با رشد ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومانی در روند رنجی قرار داشت.

Screenshot 2024-05-07 at 6.18.37 PM

برخی معامله‌گران روند کاهشی بازار طلا را ناشی از افت شدید معاملات در بازار طلا به دلیل اعتراض طلافروشان به سامانه جامع تجارت می‌دانند. موضوع اجرای سامانه جامع تجارت‌ در برخی شهرها نظیر مشهد به چالشی برای صنف طلافروشان تبدیل شده و سطح معاملات بازار طلا را به حداقل رسانده است.

علاوه بر آن با وجود بازار انتظاری ارز، معامله‌گران بازار طلا نیز در لاک احتیاطی فرو رفته‌اند و معتقدند اخبار مساعد سیاسی می‌تواند به بازارهای مالی آرایش نزولی دهد.

کارگزاری آگاه

گفتنی‌ است اونس جهانی طلا روز سه‌ شنبه با روند کاهشی بازگشایی شد و در لحظه نگارش این گزارش با افت نزدیک به پنج دلاری روی رقم ۲۳۲۰ دلاری ایستاده است.

قیمت نقره با کاهش اونس تراز شد

اونس جهانی نقره نیز کاهش کمتر از یک دلاری دارد و روی رقم ۲۷ دلار و ۲۵ سنتی ایستاده است. هر گرم نقره ۹۹۹ با رقم ۵۴ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌شود.

سکه بهار به کانال ۳۷ میلیونی برگشت

قیمت سکه امامی روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت با کاهش ۶۰۰ هزار تومانی روی رقم ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی بسته شد. قیمت سکه‌ بهار با افت ۳۳۰ هزار تومانی روی رقم ۳۷ میلیون و ۹۹۰ هزار تومانی ایستاد.

شایان ذکر است قیمت نیم‌سکه با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی و ربع‌سکه با افت ۱۰۰ هزار تومانی به‌ترتیب با قیمت‌های ۲۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ۱۵ میلیون تومان بسته شدند. قیمت سکه گرمی روز سه شنبه روی رقم ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی ایستاد و کاهش ۱۰۰ هزار تومانی پیدا کرد.

مثقال طلا ۱۴ میلیونی شد

قیمت طلا در چهارمین روز هفته کاهش چشمگیری پیدا کرد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افت ۴۵۰ هزار تومانی به کانال ۱۴ میلیون تومانی برگشت و با رقم ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت ۱۰۰ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۳۹۴ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۴۸ هزار تومان معامله شد.

حباب سکه روز سه‌ شنبه در تمام قطعات کاهش پیدا کرد. حباب سکه امامی ۴۴۶ هزار تومان، سکه بهار ۱۶۷ هزار تومان،‌ نیم‌سکه ۱۳۳ هزار تومان، ربع‌سکه ۲۶۸ هزار تومان و سکه گرمی ۸۵ هزار تومان کاهش یافت.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید