تیتر خبرها
پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ / عقب‌نشینی سیاسی در بازار طلا

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ / عقب‌نشینی سیاسی در بازار طلا

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ / عقب‌نشینی سیاسی در بازار طلا

به گزارش خبرآنلاین، قیمت طلا و سکه روز یکشنبه با کاهش قیمت دلار همراه شد و در روند کاهشی قرار گرفت.

تجارت نیوز در خبری نوشت:کاهش قیمت در بازار طلا و سکه با تلرانس ۱۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومانی رخ داد و برخی قطعات سکه را در کانال پایین‌تر نشاند.

Screenshot 2024-05-05 at 5.22.52 PM

پیش بینی معامله‌گران برای طلا تداوم کاهش است

معامله‌گران تاثیر اخبار سیاسی را در بازار ارز دلیل روند نزولی قیمت‌ها و آرامش بازارهای مالی می‌دانند. برخی فعالان بازار طلا موضوع سامانه جامع تجارت‌ و روند نزولی قیمت‌ها در بازار طلا را دلیل دلسردی معامله‌گران نسبت به مبادله می‌دانند و معتقدند بازار طلا در روند رکودی قرار دارد.

پیش‌بینی فعالان بازار طلا تداوم روند کاهشی قیمت طی هفته جاری است. آنها کف قیمت سکه امامی را محدوده ۳۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی می‌دانند و معتقدند این محدوده برای خرید منطقه مناسبی است.

گفتنی است در تعطیلی بازارهای جهانی اونس جهانی طلا روی رقم ۲۳۰۱ دلاری ثابت است و اونس جهانی نقره نیز روی رقم ۲۶ دلار و ۵۵ سنتی ایستاده است. هر گرم نقره ۹۹۹ روی رقم ۵۱ هزار و ۷۰۰ تومانی ایستاده است و نسبت به آخرین معامله هفته گذشته افت ۹۷۰ تومانی دارد.

سکه امامی ۹۰۰ هزار تومان ریخت

قیمت سکه امامی روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت با کاهش ۹۱۸ هزار تومانی روی رقم ۴۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی بسته شد. قیمت سکه‌ بهار با کاهش ۶۰۰ هزار تومانی با قیمت ۳۷ میلیون و ۲۳۰ هزار تومانی ایستاد.

گفتنی است قیمت نیم‌سکه و ربع سکه با کاهش ۶۰۰ هزار تومانی به ترتیب با قیمت ۲۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی بسته شد. قیمت سکه گرمی روز یکشنبه روی رقم ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی ایستاد و کاهش ۲۰۰ هزار تومانی داشت.

حباب سکه در تمام قطعات کاهشی شد

قیمت طلا در اولین روز معاملاتی هفته کاهش داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افت ۳۸۶ هزار تومانی در کانال ۱۴ میلیون تومانی عقب‌نشینی کرد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت ۸۹ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۳۶۰ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۱۶ هزار تومان معامله شد.

حباب سکه روز یکشنبه در تمام قطعات کاهش داشت. حباب سکه امامی ۲۳۷ هزارتومان، سکه بهار ۴۴ هزار تومان،‌ نیم‌سکه ۳۲۲ هزار تومان، ربع‌سکه ۴۶۱ هزار تومان و سکه گرمی ۱۳۲ هزار تومان کاهش داشت.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید