پیش بینی قیمت طلا و سکه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲/ طلا باز هم پیش می‌رود؟

پیش بینی قیمت طلا و سکه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲/ طلا باز هم پیش می‌رود؟

پیش بینی قیمت طلا و سکه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲/ طلا باز هم پیش می‌رود؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت دلار روز شنبه افزایشی شد و توانست سقف تاریخی را لمس کند. در ادامه روز اما با ورود بازارساز، قیمت دلار کاهشی شد و به کریدور 50 هزار تومانی بازگشت. اثر این نوسانات به سرعت در بازار طلا و سکه نمایان شد و قیمت‌ها را با صعود و نزول همراه کرد.

با این حال اما در پایان معاملات روز شنبه، قیمت طلا و سکه در سطوحی بالاتر از روز پنجشنبه بسته شد و به این ترتیب بازار طلا و سکه سبزپوش ماند.

طلا و سکه افزایشی ماند

قیمت سکه در پایان معاملات روز شنبه روی رقم 34 میلیون و 502 هزار تومان قرار گرفت که نسبت به قیمت‌ روز پنجشنبه همچنان 494 هزار تومان افزایش نشان می‌دهد.

قیمت سکه بهار آزادی هم به 32 میلیون و 495 هزار تومان رسید. قیمت نیم سکه 19 میلیون و 250 هزار تومان شد و قیمت ربع سکه هم به 12 میلیون و 250 هزار تومان رسید. قیمت سکه گرمی هم در پایان معاملات روز شنبه 6 میلیون و 150 هزار تومان شد.

قیمت طلای 18 عیار در پایان معاملات روز شنبه به دو میلیون و 982 هزار تومان در هر گرم رسید. قیمت هر مثقال طلای 18 عیار هم 12 میلیون و 921 هزار تومان بود.

223223

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

محرومیت کاربران راننده‌ تاکسی‌های اینترنتی از حق قانونی سهمیه سوخت تبعات متعددی دارد

محرومیت کاربران راننده‌ تاکسی‌های اینترنتی از حق قانونی سهمیه سوخت تبعات متعددی دارد

متاسفانه از ابتدای سال ۱۴۰۲ سهمیه‌ی سوخت رانندگان تاکسی‌های اینترنتی -باوجود مصوبه‌ی تصویب‌شده در سال ۱۳۹۸- قطع شده است و کاربران راننده‌ اسنپ برخلاف حق قانونی‌شان بیش از یک سال است که از دریافت سهمیه‌ی سوخت محروم شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید