تیتر خبرها
پیش بینی قیمت دلار ۲۶ فروردین ۱۴۰۳/ جامپ دلار ادامه دارد؟

پیش بینی قیمت دلار ۲۶ فروردین ۱۴۰۳/ جامپ دلار ادامه دارد؟

پیش بینی قیمت دلار ۲۶ فروردین ۱۴۰۳/ جامپ دلار ادامه دارد؟

به گزارش خبرآنلاین؛ قیمت دلار در شروع هفته پایانی فروردین متاثر از افزایش ریسک‌های سیاسی با رشد قیمت بازگشایی شد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:افزایش قیمت دلار در پایان معاملات نقدی روز شنبه ۲۵ فروردین این اسکناس را در پله پایانی کریدور ششم قرار داد و ۱۹۰۰ تومان گران کرد.

بازار ارز از فروشنده خالی شد

معامله‌گران شکست مقاومت درهم و ورود به کانال ۱۸ هزار تومانی را در کنار اخبار ضدونقیض از تحرکات سیاسی و نظامی، دلیل رشد شارپی قیمت دلار می‌دانند. آنها معتقدند شکست مرز مقاومت، درهم را در سقف تاریخی خود قرار داده و فضای بازار را ملتهب کرده است.

بررسی فضای بازار ارز در روز شنبه حکایت از تعداد بالای خریدارانی دارد که فروشنده‌ای پیدا نمی‌کنند. به نظر می‌رسد علاوه بر رشد قیمت دلار، افزایش قیمت تتر،‌ یورو و سایر ارزهای مهم تمایلات صعودی بازار را بالا برده است.

گفتنی است برخی فعالان بازار ارز به تعطیلی بازار هرات در روزهای عید فطر اشاره می‌کنند و می‌گویند در صورت بازگشایی بازار هرات در اواسط هفته جاری، تقاضای دلار در تهران بالا می‌رود و همین موضوع به افزایش قیمت دلار منجر خواهد شد.

ارزهای مهم گران شدند

درهم در آخرین معامله روز شنبه ۲۵ فروردین با قیمت ۱۸ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد و رشد ۴۰۰ تومانی داشت.تتر با افزایش دو هزار و ۳۰۰ تومانی دو کانال بالاتر رفت و روی رقم ۶۷ هزار و ۴۵۰ تومانی ایستاد.

قیمت پوند انگلیسی روی رقم ۸۲ هزار و ۴۰۰ تومانی معامله شد و رشد هزار و ۶۰۰ تومانی داشت. یورو با افزایش هزار و ۵۰۰ تومانی به کریدور ۷۰ هزار تومانی ورود کرد و با رقم ۷۰ هزار و ۵۹۰ تومان معامله شد.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

کارگران هنوز منتظر این افزایش در حقوق خود هستند

کارگران هنوز منتظر این افزایش در حقوق خود هستند

رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگری کشور با اشاره به عدم‌افزایش حق مسکن گفت: تورم حاکم بر اقلام خوراکی و مسکن باعث شده است سفره کارگران هر روز کوچک‌تر شود. 

دیدگاهتان را بنویسید