تیتر خبرها
پیش بینی قیمت دلار ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ / صعود پلکانی دلار ادامه دارد؟

پیش بینی قیمت دلار ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ / صعود پلکانی دلار ادامه دارد؟

پیش بینی قیمت دلار ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ / صعود پلکانی دلار ادامه دارد؟

به گزارش خبرآنلاین، قیمت دلار در شروع معاملات هفته سوم فروردین با گپ مثبت بازگشایی شد. در حالی که انتظار می‌رفت قیمت این اسکناس در روز شنبه با تلاش سیاست‌گذار اندکی تعدیل شود، اما دلار منطقه مقاومت را شکست و افزایش ۳۵۰ تومانی داشت.

تجارت نیوز در خبری نوشت:تجامعامله‌گران معتقدند در پی رخدادهای هفته گذشته مبنی بر حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق، این پاسخ ایران به حوادث هفته گذشته است که از اهمیت زیادی برخوردار است و معامله‌گران را در بلاتکلیفی نگه داشته است.

لار در شروع هفته سوم فروردین، نیمه کانال چهارم را شکست و در پله هفتم و هشتم این کانال در کریدور ششم نوسان داشت.

دلار در دولت سیزدهم ۱۴۴ درصد رشد کرد

بررسی مسیر قیمت دلار در دولت سیزدهم نشان می‌دهد، در ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ که مراسم تحلیف سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، دلار در محدوده قیمتی ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومانی معامله می‌شد. بعد از طی این مدت، دلار ۱۴۴.۳۴ درصد افزایش قیمت داشت؛ یعنی طی این مدت دلار رشد قیمتی در حدود ۳۸ هزار و ۲۵۰ تومانی را تجربه کرده است.

کارشناسان اقتصادی می‌گویند بازارهای مالی در شرایط بلاتکلیفی قرار دارند؛ به همین جهت نمی‌توان هیچ پیشنهادی به خریداران دلار داد. اما همیشه تاکید شده که خریداران در مناطقی که بازار بدون جهت است ورود کنند.

ورو ۷۰ هزار تومان شد

فیام درهم روز شنبه با رشد ۸۰ تومانی به قیمت ۱۷ هزار و ۵۳۰ تومان رسید. تتر روی رقم ۶۴ هزار و ۸۰۰ تومانی ایستاد. قیمت پوند انگلیس با رقم ۸۱ هزار و ۹۶۰ تومانی معامله شد و افزایش ۴۰۰ تومانی داشت و یورو با رقم ۷۰ هزار و ۳۵۰ تومانی شد و افزایش ۵۰۰ تومانی داشت.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار برخلاف ثبات قیمت در هفته دوم فروردین با افزایش ۱۰۰ تومانی بازگشایی شد و با رقم ۴۳ هزار و ۵۶۸ تومان و حواله دلار با رقم ۴۰ هزار و۶۴۸ تومان عرضه شد.

217

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

کارگران هنوز منتظر این افزایش در حقوق خود هستند

کارگران هنوز منتظر این افزایش در حقوق خود هستند

رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگری کشور با اشاره به عدم‌افزایش حق مسکن گفت: تورم حاکم بر اقلام خوراکی و مسکن باعث شده است سفره کارگران هر روز کوچک‌تر شود. 

دیدگاهتان را بنویسید