تیتر خبرها
پیش بینی قیمت دلار ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ / حرکت رنج دلار ادامه دارد؟

پیش بینی قیمت دلار ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ / حرکت رنج دلار ادامه دارد؟

پیش بینی قیمت دلار ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ / حرکت رنج دلار ادامه دارد؟

به گزارش خبرآنلاین ،قیمت دلار در هفته اخیر با بازدهی منفی به کار خود پایان داد. این اسکناس در نخستین روز بازگشایی بازارها در سال ۱۴۰۳ و در روز یکشنبه، متاثر از حادثه تروریستی روسیه افزایش هزار تومانی نسبت به آخرین روز معاملاتی سال گذشته داشت. در ادامه هفته اسکناس آمریکایی کاهش مختصری را تجربه کرد و نوسان محدودی داشت.

تجارت نیوز در خبری نوشت:معامله‌گران می‌گویند رویدادهای سیاسی بازار را تحت تاثیر قرار می‌دهد و به جهت تعطیلات نوروز تقاضا بازیگر فعالی در تعیین قیمت نیست.

فعالان بازارهای مالی معتقدند با توجه به روزهای باقیمانده از تعطیلات نوروز اگر اخبار سیاسی خاصی روانه بازار نشود، قیمت دلار در محدودهای فعلی و در پله هفت و هشت کانال اول کریدور ششم نوسان خواهد داشت.

بازدهی اسکناس آمریکایی در پنج روز کاری هفته اخیر تغییرات قابل توجهی نداشت و نسبت به اولین روز بازگشایی بازارها در سال جدید (روز یکشنبه ۵ فروردین) افت ۰.۱۶ درصدی و کاهش ۱۰۰ تومانی داشت.

ارزهای مهم افزایشی شدند

قیمت اسکناس دلار پنجشنبه ۹ فروردین ‍۱۴۰۳ در مرکز مبادله ایران بدون تغییر نسبت به روز یکشنبه روی رقم ۴۳ هزار و ۴۷۲ تومان ثابت ماند. قیمت حواله دلار نیز در این مرکز بدون تغییر بود و رقم ۴۰ هزار و ۵۵۲ تومان را ثبت کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد در این روز با افزایش ۲۵۰ تومانی مواجه بود و به رقم ۶۶ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. قیمت اسکناس یورو و حواله یورو در مرکز مبادله اما کاهشی بود و به ترتیب ارقام ۴۷ هزار و ۳۶ تومان و ۴۳ هزار و ۸۷۷ تومان را ثبت کرد.

قیمت درهم امارات اما در بازار آزاد روز پنجشنبه رشد کرد و به ۱۶ هزار و ۸۷۷ تومان رسید. قیمت اسکناس و حواله درهم اما در مرکز مبادله نسبت به روز گذشته ثابت ماند و به ترتیب ارقام ۱۱ هزار و ۸۳۷ تومان و ۱۱ هزار و ۴۲ تومان را ثبت کرد.

قیمت پوند انگلیس روز پنجشنبه افزایش ۵۰۰ تومانی داشت و به ۷۷ هزار و ۷۸۰ تومان در بازار آزاد رسید. قیمت لیر ترکیه نیز در این روز در بازار آزاد ۱۹۲۵ تومان بود.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته با افزایش هزار تومانی قیمت دلار همراه شد و در روند صعودی قرار گرفت. افزایش بیشتر قطعات سکه در روز سه‌شنبه هشتم خرداد، نیم میلیون تومان بود. برخی معامله‌گران، افزایش خرید در بازار طلا بعد از بازگشایی بازارها را دلیل روند صعودی قیمت‌ها می‌دانند.

دیدگاهتان را بنویسید