پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲/ سکه امامی کانال ۳۸ میلیونی را فتح می‌کند؟

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲/ سکه امامی کانال ۳۸ میلیونی را فتح می‌کند؟

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲/ سکه امامی کانال ۳۸ میلیونی را فتح می‌کند؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، افزایش محدود دلار، رشد قیمت سکه را رقم زد و طلا در روند کاهشی قرار گرفت. رشد تقاضا باعث افزایش قیمت قطعات سکه شد و حباب سکه از قیمت آن جلو افتاد.

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: قیمت طلا و سکه در نخستین روز هفته در دو روند نامتوازن از یکدیگر معامله شدند. قیمت طلا کاهش داشت اما قطعات سکه ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان گران شدند. معامله‌گران معتقدند روند افزایشی قیمت سکه متاثر از رشد تقاضاست وهمین موضوع، حباب سکه را صعودی کرده است.

Screenshot 2024-03-09 at 5.07.56 PM

بازار طلا در هفته پایانی سال آرام است؟

فعالان بازار طلا افزایش قیمت بیت‌کوین و طلای جهانی را در رشد قیمت سکه موثر می‌دانند. طی ۱۰ روز اخیر، انس جهانی طلا افزایش ۱۵۰ دلاری داشت. در طول معاملات بازار طلا در روز شنبه انس جهانی طلا افزایش 2.5 دلاری داشت و با قیمت ۲۱۷۹ دلار معامله شد.

برخی معامله‌گران معتقدند طی هفته اخیر روند قیمت در بازارهای مالی به واسطه سیاست بانک مرکزی که از ابتدای سال فریز قیمت دلار بوده است، تغییر چشمگیری نخواهد داشت.

نیم سکه کانال ۲۱ میلیونی را از دست داد

سکه امامی روز شنبه ۱۹ اسفند با رشد ۳۲۱ هزار تومانی در کانال ۳۷ میلیونی پیشروی کرد و با قیمت ۳۷ میلیون ۴۰۲ هزار تومان معامله شد. سکه‌ بهار با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی داشت و با قیمت ۳۵ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان بسته شد.

گفتنی است در نخستین روز هفته نیم‌سکه افزایش ۲۰۰ هزارتومانی داشت و به کانال ۲۱ میلیون تومانی ورود کرد اما در ادامه معاملات روند افزایش قیمت کمی تعدیل شد. نیم سکه و ربع سکه روز شنبه به ترتیب با رشد ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار تومانی به ترتیب با رقم ۲۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شدند. سکه گرمی نیز رشد ۲۰۰ هزار تومانی داشت و با قیمت ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

طلا کاهشی شد

قیمت طلا روز شنبه کاهشی شد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار، ۱۱۴ هزار تومان گران شد و با رقم ۱۳ میلیون و ۷۰۳ هزار تومانی بسته شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومانی روی رقم سه میلیون و ۱۶۴ هزار تومانی ایستاد. طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۱۲۲ هزار تومان معامله شد.

حباب سکه روز شنبه در تمام قطعات صعودی شد. حباب سکه‌ امامی ۳۰۲ هزار تومان، سکه بهار ۱۲۹ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۵۷ هزار تومان، ربع سکه ۱۰۴ هزار تومان و سکه گرمی ۲۰۲ هزار تومان افزایش داشت.

۲۲۳۲۲۵

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

این خودرو ۵۵ میلیون تومان گران شد/ جدول قیمت

این خودرو ۵۵ میلیون تومان گران شد/ جدول قیمت

قیمت خودرو امروز، یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۳ روند مشخصی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید