تیتر خبرها
پیش‌بینی قیمت دلار ۲۰ فروردین۱۴۰۳ / تتر چند قیمت خورد؟

پیش‌بینی قیمت دلار ۲۰ فروردین۱۴۰۳ / تتر چند قیمت خورد؟

پیش‌بینی قیمت دلار ۲۰ فروردین۱۴۰۳ / تتر چند قیمت خورد؟

به گزارش خبرآنلاین، قیمت طلا و سکه در شروع معاملات دومین روز هفته با افزایش قیمت بازگشایی شد و به کانال بالاتر راه یافت، اما در ادامه، قیمت کمی تعدیل شد و به کانال چهارم برگشت.
تجارت نیوز در خبری نوشت:روز یکشنبه بازارهای جهانی در تعطیلات پایانی هفته قرار داشتند و اونس طلا روی رقم ۲۳۲۹ دلاری ثابت بود. همین موضوع کاهش قیمت در بازار طلا را رقم زد. معامله‌گران معتقدند قیمت طلا در دومین روز هفته لیدر بازار ارز بوده و کاهش قیمت‌ها در بازار طلا منجر به برگشت قیمت دلار به کانال چهارم کریدور ششم شده است.
برخی کارشناسان اقتصادی معتقدند دلیل افزایش قیمت ارز کاملاً سیاسی است و فعلاً کار چندانی نمی‌توان انجام داد. آن‌ها می‌گویند این موج هیجانی و کاذب است که به‌مرور تخلیه می‌شود و بار دیگر آرامش به بازار برمی‌گردد.

تتر ۶۵ هزار تومان شد

قیمت درهم روز یکشنبه به ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. تتر با افزایش ۲۰۰ تومانی وارد کانال ۶۵ هزار تومانی شد.
قیمت پوند انگلیس با رقم ۸۱ هزار و ۸۹۰ تومان معامله شد و افزایش ۲۰۰ تومانی داشت و یورو با رقم ۷۰ هزار و ۲۹۰ تومان معامله شد.
گفتنی است اسکناس و حواله دلار در دومین روز هفته ثابت بود و با رقم ۴۳ هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار با رقم ۴۰ هزار و ۶۴۸ تومان عرضه شد.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید