پیش‌بینی تحلیلگر معروف برای قیمت ریپل درست از آب درآمد! هدف بعدی XRP چیست؟

پیش‌بینی تحلیلگر معروف برای قیمت ریپل درست از آب درآمد! هدف بعدی XRP چیست؟

پیش‌بینی تحلیلگر معروف برای قیمت ریپل درست از آب درآمد! هدف بعدی XRP چیست؟

به گزارش خبرآنلاین، بر اساس داده‌های بازار، ریپل روز گذشته بیش از ۹ درصد افزایش قیمت داشت و با عبور از کف ۰.۵۸۷۴ دلار، مقاومت ۰.۶۴ دلار را شکست. با توجه به داده‌های تاریخی، ریپل آخرین بار در دسامبر ۲۰۲۳ به این سطح قیمتی رسیده بود.

قیمت ریپل در بازه زمانی هفتگی نیز روند صعودی دارد و طی هفته گذشته، ۱۶.۹ درصد افزایش را تجربه کرده است.

به روایت رمز ارز ؛پس از این عملکرد قابل توجه، چندین تحلیلگر برجسته، یک بازار گاوی را برای ریپل پیش‌بینی می‌کنند. برای مثال، تحلیلگر بازار، دارک دیفندر (Dark Defender) در پست اخیر خود در شبکه اجتماعی X اعلام کرده که هدف ۰.۶۶۴۹ دلاری که برای ریپل تعیین کرده بود، اکنون تقریبا محقق شده است.

این تحلیلگر در ادامه بیان کرده که وضعیت شاخص مکدی (MACD) صعودی است و پس از دستیابی به هدف ۱ دلاری، هدف ۱.۸۸ دلار که از سطوح مهم فیبوناچی است، برای این توکن فعال خواهد شد.
توجه به این نکته مهم است که دارک دیفندر در پست قبلی خود بر اهمیت رسیدن ریپل به ۰.۶۶۴۹ دلار تاکید کرده بود. در آن زمان، ریپل در محدوده قیمت ۰.۵۵ دلار قرار داشت. اکنون هدف اول تقریبا حاصل شده و طبق تحلیل دارک دیفندر، اکنون مسیر برای رسیدن به ۱ دلار و پس از آن، به ۲ دلار هموار شده است.

علاوه بر دارک دیفندر، تحلیلگران دیگری نیز در بحبوحه بازار داغ آلت‌کوین‌ها، قیمت ۲ دلاری را برای ریپل پیش‌بینی کرده‌اند. برای مثال، تحلیلگر برجسته، EGRAG ادعا کرده که ریپل آماده افزایش قیمت ۲۳۷ درصدی و حرکت به سمت هدف ۲ دلار است.

۲۲۰

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

«مشکلاتی که در زمینه تولید و عرضه تایرهای سواری در کشور وجود دارد مربوط به رینگ‌های ۱۳ و ۱۴ است که تقاضا نسبت به سایر رینگ‌ها برای آن‌ها بیشتر است.»

دیدگاهتان را بنویسید