هزینه سفر ایرانی‌ها به ترکیه با کاهش ارزش لیر ارزان‌تر شد

هزینه سفر ایرانی‌ها به ترکیه با کاهش ارزش لیر ارزان‌تر شد

هزینه سفر ایرانی‌ها به ترکیه با کاهش ارزش لیر ارزان‌تر شد

به گزارش خبرآنلاین – کارشناسان اقتصادی معتقدند که احتمال کاهش ارزش لیر در ماه‌های آینده نیز وجود دارد.

با این حال از نیمه سال جاری تاثیر سیاست‌های انقباضی ترکیه در یک سال گذشته نمایان خواهد شد و بازار ارز ترکیه روی ثبات را خواهد دید.

نگاهی به بازار ارز ایران نیز نشان می دهد که قیمت هر لیر ترکیه با کاهش 10 تومانی به هزار و 875 تومان رسیده است.

به روایت دنیای اقتصاد ، با توجه به نزدیکی تعطیلات ابتدای سال و آغاز سفرهای نوروزی، کاهش ارزش لیر می تواند به نفع مسافرانی که به ترکیه سفر می کنند باشد.

از سوی دیگر انتشار آمار مربوط به بازار کار ترکیه نشان می دهد که با افزایش نرخ مشارکت اقتصادی در ماه فوریه، نرخ بیکاری و نرخ اشتغال همزمان افزایش یافته است.

در این ماه نرخ بیکاری به 9.1 و نرخ اشتغال به 49 درصد رسیده است.

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

«مشکلاتی که در زمینه تولید و عرضه تایرهای سواری در کشور وجود دارد مربوط به رینگ‌های ۱۳ و ۱۴ است که تقاضا نسبت به سایر رینگ‌ها برای آن‌ها بیشتر است.»

دیدگاهتان را بنویسید