تیتر خبرها
معامله گران محتاط شدند / بازار طلا به کف حمایت برگشت

معامله گران محتاط شدند / بازار طلا به کف حمایت برگشت

معامله گران محتاط شدند / بازار طلا به کف حمایت برگشت

به گزارش خبرآنلاین؛ قیمت طلا و سکه روز پنجشنبه هر سه روند افزایشی، کاهشی و خنثی را تجربه کرد.

تجارت نیوزدر خبری نوشت:این روند نامتوازن بازار طلا متاثر از روند رنج دلار و کاهش ارزش اونس جهانی طلاست. معامله‌گران، بازار طلا را رکودی می‌دانند و معتقدند چتر احتیاطی بازار ارز تا بازار طلا گسترده شده و معامله‌گران را از ترس تحمل ضررهای بزرگ محتاط کرده است.

Screenshot 2024-05-08 at 5.21.25 PM

قیمت اونس نقره خلاف طلای جهانی افزایشی شد

گفتنی‌ است اونس جهانی طلا روز چهارشنبه با روند کاهشی بازگشایی شد و در لحظه نگارش این گزارش با افت نزدیک به پنج دلاری روی رقم ۲۳۰۹ دلاری ایستاده است. اونس جهانی نقره خلاف جهت طلا افزایش ۳۵ سنتی دارد و روی رقم ۲۷ دلار و ۳۵ سنتی ایستاده است. هر گرم نقره ۹۹۹ روی رقم ۵۳ هزار و ۷۳۰ تومانی ایستاده است و کاهش ۳۷۰ تومانی دارد.

روند قیمت سکه نامتوازن شد

قیمت سکه امامی روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت با کاهش هزار تومانی روی رقم ۴۱ میلیون و ۳۰۹ هزار تومانی بسته شد. قیمت سکه‌ بهار با افت ۱۰ هزار تومانی روی رقم ۳۸ میلیون و ۱۰ هزار تومانی ایستاد.

شایان ذکر است قیمت نیم‌سکه با رشد ۲۰۰ هزار تومانی و ربع‌سکه با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی به‌ترتیب با رقم‌های ۲۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی بسته شدند. قیمت سکه گرمی روز چهارشنبه بدون تغییر و روی رقم ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی ایستاد.

حباب سکه بالا رفت

قیمت طلا در پنجمین روز هفته کاهش پیدا کرد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افت ۱۰۵ هزار تومانی در کانال ۱۴ میلیون تومانی عقب‌نشینی کرد و با رقم ۱۴ میلیون و ۷۴۴ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت ۲۴ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۴۰۴ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۵۸ هزار تومان معامله شد.

حباب سکه روز چهارشنبه در تمام قطعات افزایش پیدا کرد. حباب سکه امامی ۲۴۰ هزار تومان، سکه بهار ۲۱۸ هزار تومان،‌ نیم‌سکه ۳۰۹ هزار تومان، ربع‌سکه ۱۵۱ هزار تومان و سکه گرمی ۲۵ هزار تومان افزایش داشت.

217

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید