مصرف بنزین در اسفند رکورد زد

مصرف بنزین در اسفند رکورد زد

مصرف بنزین در اسفند رکورد زد

به گزارش خبرآنلاین، جعفر سالاری‌نسب مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در نشست خبری امروز ۲۳ اسفند با اشاره به آخرین وضعیت مصرف بنزین در کشور عنوان کرد: میانگین مصرف بنزین در سال ۱۴۰۲ تا ۲۳ اسفندماه ۱۱۵ میلیون لیتر در روز بوده و در اسفند رقم مصرف به ۱۱۷.۴ میلیون لیتر رسیده است.

فارس در خبری نوشت:وی افزود: روند مصرف بنزین صعودی است و در چند روز اخیر رکورد مصرف بنزین در اسفندماه امسال با رقم ۱۳۳ میلیون لیتر شکسته شد. البته رکورد مصرف در سال گذشته در تاریخ ۲۸ اسفندماه رقم ۱۴۳ میلیون لیتر بوده است.

سالاری‌نسب اظهار داشت: ما آمادگی لازم برای عرضه بنزین در همه جایگاه‌های کشور را داریم و با وجود رشد ۱۳ درصدی مصرف بنزین نسبت به سال گذشته، مشکلی در تامین بنزین وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش افزود: در ۸ کلان‌شهر ایران بنزین باکیفیت یورو توزیع می‌شود و به تقاضا برای بنزین سوپر تا حد امکان پاسخ داده می‌شود. تاکنون هیچ طرح بحثی درباره افزایش قیمت بنزین وجود نداشته است.

وی توضیح داد: هم‌اکنون گازمایع با دو نرخ ۲۷۹۰۰ تومان و ۱۰ درصد بالاتر از این قیمت، برای مصارف در سامانه سدف و مصارف آزاد توزیع می‌شود. روزانه ۲ تا ۳ هزار تن گازمایع در سامانه توزیع می‌شود.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

یک پیش‌بینی جدید درباره قیمت اجاره در سال ۱۴۰۳/ هزینه اجاره‌نشینی نجومی می‌شود؟

یک پیش‌بینی جدید درباره قیمت اجاره در سال ۱۴۰۳/ هزینه اجاره‌نشینی نجومی می‌شود؟

عضو کانون سراسری انبوه‌سازان درباره وضعیت بازار اجاره در سال ۱۴۰۳ توضیح داد.

دیدگاهتان را بنویسید