قیمت سیب و پرتقال عید چقدر شد؟

قیمت سیب و پرتقال عید چقدر شد؟

قیمت سیب و پرتقال عید چقدر شد؟

مرتضی معتمد معاون سازمان تعاون روستایی ایران اظهار داشت: تولید پرتقال و سیب درختی مناسب بود و تدابیر مناسبی نیز برای تنظیم بازار دیده شد به طوری که از قبل اقدامات لازم برای ذخیره سازی میوه تنظیم بازاری شب عید انجام شد.

وی افزود: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان با عید نوروز، امسال اقدام به ذخیره سازی خرما نیز شد و از تاریخ ۲۴ اسفند توزیع آن شروع شده است.

به نقل از تسنیم، معاون سازمان تعاون روستایی ایران ادامه داد: میوه تنظیم بازار شب عید امسال ۳۵ درصد زیر قیمت بازار است به طوری که هر کیلوگرم سیب با کیفیت زرد و قرمز ۳۱ هزار تومان و پرتقال ۱۸ هزار تومان در تهران عرضه می‌شود.

وی تصریح کرد: قیمت هر کیلوگرم خرمای مضافتی نیز ۸۵ تا ۹۳ هزار تومان و کبکاب از ۳۵ هزار تومان تا ۴۷ هزار تومان با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی به فروش می رسد.

معتمد گفت: این محصولات در تهران در تمام غرف میادین میوه و تره بار شهرداری تهران و سایر استان ها توسط غرفه‌های ثابت و موقت سازمان تعاون روستایی فروخته می شود.

۲۲۰

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

آمریکا سیگنال داد؛ طلا رکورد زد/ بازار طلا خوابید

آمریکا سیگنال داد؛ طلا رکورد زد/ بازار طلا خوابید

در حالی قیمت‌ها در بازار داخلی مسیر کاهشی را در پیش گرفتند که قیمت اونس طلا در پی اعلام تورم فدرال رزرو، صعود محسوسی را تجربه کرد و در محدوده ۲۴۰۰ دلار نوسان داد.

دیدگاهتان را بنویسید