قیمت سیب و پرتقال عید چقدر شد؟

قیمت سیب و پرتقال عید چقدر شد؟

قیمت سیب و پرتقال عید چقدر شد؟

مرتضی معتمد معاون سازمان تعاون روستایی ایران اظهار داشت: تولید پرتقال و سیب درختی مناسب بود و تدابیر مناسبی نیز برای تنظیم بازار دیده شد به طوری که از قبل اقدامات لازم برای ذخیره سازی میوه تنظیم بازاری شب عید انجام شد.

وی افزود: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان با عید نوروز، امسال اقدام به ذخیره سازی خرما نیز شد و از تاریخ ۲۴ اسفند توزیع آن شروع شده است.

به نقل از تسنیم، معاون سازمان تعاون روستایی ایران ادامه داد: میوه تنظیم بازار شب عید امسال ۳۵ درصد زیر قیمت بازار است به طوری که هر کیلوگرم سیب با کیفیت زرد و قرمز ۳۱ هزار تومان و پرتقال ۱۸ هزار تومان در تهران عرضه می‌شود.

وی تصریح کرد: قیمت هر کیلوگرم خرمای مضافتی نیز ۸۵ تا ۹۳ هزار تومان و کبکاب از ۳۵ هزار تومان تا ۴۷ هزار تومان با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی به فروش می رسد.

معتمد گفت: این محصولات در تهران در تمام غرف میادین میوه و تره بار شهرداری تهران و سایر استان ها توسط غرفه‌های ثابت و موقت سازمان تعاون روستایی فروخته می شود.

۲۲۰

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

«مشکلاتی که در زمینه تولید و عرضه تایرهای سواری در کشور وجود دارد مربوط به رینگ‌های ۱۳ و ۱۴ است که تقاضا نسبت به سایر رینگ‌ها برای آن‌ها بیشتر است.»

دیدگاهتان را بنویسید