تیتر خبرها
قیمت سکه یک کانال سقوط کرد/ این خبر، بازار را ریزشی کرد

قیمت سکه یک کانال سقوط کرد/ این خبر، بازار را ریزشی کرد

قیمت سکه یک کانال سقوط کرد/ این خبر، بازار را ریزشی کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت سکه امامی در آخرین معاملات روز شنبه در بازار تهران کاهش یک میلیون تومانی قیمت را تجربه کرد و به ۴۴ میلیون و ۸۰۶ هزار تومان رسید.

کاهش قیمت سکه امامی در حالی رقم خورد که قیمت نیم‌سکه نیز یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۳۰۰ هزار تومان ریزش کرد.

در حال حاضر نیم‌سکه در بازار ۲۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

در معاملات روز شنبه، حباب سکه امامی نیز بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ریخت. در حال حاضر سکه امامی ۸ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان حباب دارد.

به نظر می‌رسد انتشار خبر تداوم عرضه گسترده انواع سکه در مرکز مبادله ایران از هفته آینده، بازار سکه را نزولی کرده است.

بنا به این گزارش، مرکز مبادله ارز و طلای ایران دیروز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دنبال برگزاری ۹ جلسه حراج سکه طلا در سال ۱۴۰۲ و تخصیص انواع سکه بهار آزادی در این حراج ها به متقاضیان، به اطلاع می‌رساند از هفته آینده حراج گسترده انواع سکه بهار آزادی از طریق سامانه معاملات مرکز مبادله ایران به آدرس market.ice.ir آغاز خواهد شد.

در بخشی دیگر از این اطلاعیه آمده است: اطلاعات تکمیلی درباره این حراج ها و ضوابط آن از طریق این سامانه و همچنین پایگاه اطلاع رسانی مرکز مبادله ایران به آدرس www.ice.ir اطلاع رسانی خواهد شد. متقاضیانی که تاکنون در سامانه مزبور ثبت نام نکرده اند، در اولین فرصت نسبت به ثبت نام و احراز هویت اقدام کنند.

۲۲۳۲۲۵

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید