تیتر خبرها
قیمت دلار امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ / دلار آماده تغییر کانال شد

قیمت دلار امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ / دلار آماده تغییر کانال شد

قیمت دلار امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ / دلار آماده تغییر کانال شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت دلار روز پنجشنبه با کاهش ۴۰۰ تومانی بازگشایی شد. روند نزولی قیمت این اسکناس از ابتدای هفته به صورت پلکانی شروع شده و بیشترین افت قیمت را امروز داشته است. در لحظه نگارش این گزارش قیمت دلار در کف کانال ۹ کریدور ۵۰ هزار تومانی در حال معامله است.

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: گفتنی است امروز درهم نیز با کاهش ۵۰ تومانی بازگشایی شد و به کانال ۱۵ هزار تومانی برگشت. این کاهش قیمت بر افت قیمت دلار تاثیر گذاشت. معامله‌گران معتقدند بازارساز با افزایش قیمت دلار در هفته‌های گذشته از بازار ارز نوسانگیری کرده و اکنون با کاهش قیمت قصد دارد دلار را در سال ۱۴۰۲ در کریدور ۵۰ هزار تومانی ببندد.

درهم به کانال ۱۵ هزار تومانی برگشت

قیمت درهم امروز با کاهش ۵۰ تومانی به کانال ۱۵ هزار تومانی برگشت و با رقم ۱۵ هزار و ۹۸۰ تومان بازگشایی شد. تتر هم با کاهش ۵۰۰ تومانی روی رقم ۵۹ هزار و ۴۰۰ تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش ۶۰۰ تومانی به کانال پایین‌تر برگشت و با رقم ۷۵ هزار و ۸۱۰ تومانی در حال معامله است. امروز یورو با افت ۶۰۰ هزار تومانی یک کانال به عقب برگشت و با رقم ۶۴ هزار و ۸۶۰ تومانی معامله می‌شود.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز با افزایش قیمت بازگشایی شد. اسکناس دلار با رشد ۷۴ تومانی با رقم ۴۳ هزار و ۲۵۴ تومان عرضه شد. همچنین حواله دلار با افزایش ۱۰۷ تومانی با رقم ۴۰ هزار و ۳۴۹ تومان عرضه شد.

۲۲۳۲۲۵

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته با افزایش هزار تومانی قیمت دلار همراه شد و در روند صعودی قرار گرفت. افزایش بیشتر قطعات سکه در روز سه‌شنبه هشتم خرداد، نیم میلیون تومان بود. برخی معامله‌گران، افزایش خرید در بازار طلا بعد از بازگشایی بازارها را دلیل روند صعودی قیمت‌ها می‌دانند.

دیدگاهتان را بنویسید