طلا کانال عوض کرد/ پشت پرده گرانی دوباره طلا چه بود؟

طلا کانال عوض کرد/ پشت پرده گرانی دوباره طلا چه بود؟

طلا کانال عوض کرد/ پشت پرده گرانی دوباره طلا چه بود؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت طلا در بازار داخلی وارد کانال جدید قیمتی شد. هر گرم طلای ۱۸عیار در طول ۲۴ساعت گذشته با افزایش ۲۹ هزار تومانی، در بازار ۲ میلیون و ۸۵۵ تومان قیمت پیدا کرده است.

هر مثقال طلا نیز ۱۲۵ هزار تومان افزایش یافت و ۱۲ میلیون و ۱۵۲ هزار تومان قیمت خورده است.

افزایش قیمت طلا در بازار داخلی در شرایطی است که قیمت اونس طلا نیز در بازار جهانی در مسیر صعودی قرار گرفت. قیمت اونس طلا در بازار جهانی ۲ هزار و ۱۳ دلار قیمت دارد.

در همین رابطه، محمد کشتی‌آرای، عضو سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه نزدیکی به عید در بازار اثرگذار بوده است، اظهار داشت: روزهای پایانی سال است سطح داد و ستدها بیشتر شده و بازار رونق گرفته است.
کشتی‌آرای در پپیش‌بینی از بازار طلا نیز گفت: قیمت‌ها تا روز دوشنبه در همین سطوح فعلی باقی خواهد ماند.

۲۲۳۲۲۵

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

«مشکلاتی که در زمینه تولید و عرضه تایرهای سواری در کشور وجود دارد مربوط به رینگ‌های ۱۳ و ۱۴ است که تقاضا نسبت به سایر رینگ‌ها برای آن‌ها بیشتر است.»

دیدگاهتان را بنویسید