شیوه جدید عرضه گوشت در میادین میوه و تره‌بار

شیوه جدید عرضه گوشت در میادین میوه و تره‌بار

شیوه جدید عرضه گوشت در میادین میوه و تره‌بار

به گزارش خبرآنلاین ،توزیع میوه و مواد پروتئینی با کیفیت و با قیمت مناسب در راستای کمک به سبد خانوارها در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران انجام می شود.

همشهری در خبری نوشت:به گفته مهدی بختیاری زاده مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با توجه به تقاضای خرید گوشت قرمز در میادین تره بار، طرح فروش آنلاین به صورت پایلوت آغاز شده است.

خدمات ویژه سامانه شهرزاد

همچنین در کالاهای یارانه‌ای (ارز ترجیحی) سرپرست خانوارها می‌توانند وارد سامانه شهرزاد شوند و با زدن کد ملی از این خدمات به صورت آنلاین استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه توسعه خدمات در سامانه فروش آنلاین ادامه دارد. وی گفت: علاوه بر میوه و تربار محصولات آبزی و تخم مرغ هم اضافه شد. فروش آنلاین گوشت قرمز هم به صورت پایلوت آغاز شده است.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

این خودرو ۵۵ میلیون تومان گران شد/ جدول قیمت

این خودرو ۵۵ میلیون تومان گران شد/ جدول قیمت

قیمت خودرو امروز، یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۳ روند مشخصی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید