تیتر خبرها
سکه چقدر گران شد؟/ سد مقاومتی را شکست

سکه چقدر گران شد؟/ سد مقاومتی را شکست

سکه چقدر گران شد؟/ سد مقاومتی را شکست

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،قیمت سکه با عبور از مرز 41 میلیون و پانصد هزار تومان سد مقاومتی را شکست و با وجود رکود در بازار میل به رشد قیمت همچنان تداوم دارد.

بهای سکه در حالی در . اخرین روزهای کاری سال گذشته به 38 میلیون و 800 هزار تومان رسید که در اولین روزهای سال در فروردین 1402 ، هر قطعه سکه 30 میلیون تومان قیمت داشت . به این ترتیب اگر همین نسبت بر بهای سکه تمام بهار آزادی حاکم باشد، در ایان سال جاری سکه به قیمت‌هایی عجیب خواهد رسید . در این میان تلاش سیاستگزار برای شکسته شدن حباب سکه می‌توان مثمر ثمر باشد.

اینفوگرافی زیر دربردارنده بهای سکه در ماه‌های مختلف سال گذشته است . قیمت روزهای میانی سال مبنا قرار گرفته است . هر قطعه سکه تمام بهار ازادی در این سال رشدی نزدیک به 8.8 میلیون تومان را تجربه کرده است.

سکه چقدر گران شد؟/ سد مقاومتی را شکست

223223

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

یارانه‌بگیران بخوانند/ جزییات پرداخت یارانه جدید دولت اعلام شد

یارانه‌بگیران بخوانند/ جزییات پرداخت یارانه جدید دولت اعلام شد

مشاور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه سومین مرحله از واریز یارانه مضاعف طرح فجرانه ۲۰ فروردین انجام می‌شود، گفت: در ۲ نوبت اجرای این طرح، بیش از ۷۸ هزار میلیارد به سمت سفره غذایی مردم هدایت شده است و ۸۷ درصد مردم در نوبت اول از این طرح استقبال کردند.

دیدگاهتان را بنویسید