تیتر خبرها
سکه اصلاح کرد، دلار ادامه داد

سکه اصلاح کرد، دلار ادامه داد

سکه اصلاح کرد، دلار ادامه داد

به گزارش خبرآنلاین،رسانه‌های خارجی از نگرانی‌های موجود نسبت به پاسخ ایران به حمله روز دوشنبه سخن می‌گویند و در نتیجه بازار نیز در انتظار این اتفاق در شرایط مازاد تقاضا به سر می‌برد.

تحلیلگران معتقدند که احتمال تغییر روند بازار ارز پس از صورت گرفتن این پاسخ احتمالی وجود دارد زیرا بسیاری از معامله‌گران با هدف فروش دارایی‌های خود در سقف، پس از اتفاق مذکور، دارایی‌های خود را روانه بازار می‌کنند که در نتیجه روند نرخ دلار با شکست مواجه می‌شود.

البته برخی دیگر از فعالان ارزی نیز معتقدند که درصورت پاسخگویی ایران و تشدید درگیری‌های نظامی در منطقه نرخ ارز روند مثبت جدیدی را آغاز کند.

به روایت دنیای اقتصاد -از سوی دیگر روز گذشته برخلاف روند مثبت طلای جهانی و قیمت دلار آزاد، نرخ سکه طلا در بازار تهران کاهشی بود.

نرخ جهانی طلا و قیمت دلار آزاد از جمله عوامل اصلی تشکیل‌دهنده قیمت سکه در بازار داخل کشور است.

کشتی‌آرای، نایب رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر این کاهش قیمت را به افت سطح تقاضا و کوچک شدن حباب قیمت سکه نسبت داده است.

۲۲۰

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید