تیتر خبرها
ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت سمند، دنا، ساینا، شاهین و کوییک + جدول

ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت سمند، دنا، ساینا، شاهین و کوییک + جدول

ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت سمند، دنا، ساینا، شاهین و کوییک + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آن‌طور که گزارش‌ها نشان می‌دهد، طی یک هفته گذشته پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۳ در بازار خودرو با کاهش 4 میلیون تومانی با قیمت ۳46 میلیون تومان و پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۲ نیز با کاهش یک میلیون تومانی به قیمت ۳۲2 میلیون تومان به فروش می‌رود.

در این میان، قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ در حدود 5 میلیون تومان ارزان شد و ۶70 میلیون تومان قیمت خورده است. پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۳ هم با کاهش 5 میلیون تومانی، ۸15 میلیون تومان و پژو ۲۰۷ پانوراما اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۳ با کاهش 40 میلیون تومانی یک میلیارد و 40 میلیون تومان به فروش رفت.

پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ در بازار با کاهش 8 میلیون تومانی، ۷۲0 میلیون تومان قیمت پیدا کرد. اما پژوپارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ در بازار 5 میلیون تومان افزایش یافت و ۸45 میلیون تومان شد. پژوپارس LX مدل ۱۴۰۲ هم با کاهش 5 میلیون تومانی، ۸65 میلیون تومان قیمت پیدا کرد.

بنا به این گزارش، تارا اتوماتیک V۲ مدل ۱۴۰۳ در بازار 20 میلیون تومان کاهش قیمت داشت و به قیمت 990 میلیون تومان و تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۳ در حدود 15 میلیون تومان ارزان شده و ۸25 میلیون تومان قیمت خورده است.

گزارش‌ها از بازار خودرو نشان می‌دهد دناپلاس اتوماتیک توربو آپشنال مدل ۱۴۰۳، در حدود 30 میلیون تومان کاهش قیمت داشت و یک میلیارد و 200 میلیون تومان قیمت خورد. دناپلاس اتوماتیک توربو آپشنال مدل ۱۴۰۲ اما 20 میلیون تومان گران شده و یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

راناپلاس مدل ۱۴۰۳ با کاهش 5 میلیون تومانی در حدود ۶45 میلیون تومان و راناپلاس مدل ۱۴۰۲ در بازار با کاهش 5 میلیون تومانی، ۶15 میلیون تومان به فروش رفت. همچنین ساینا S دنده‌ای بنزینی مدل ۱۴۰۳ در بازار ۴55 میلیون تومان و ساینا S دنده‌ای بنزینی مدل ۱۴۰۲ هم ۴25 میلیون تومان قیمت خورده است. اما سمند سورن پلاس EF۷ دوگانه‌سوز مدل ۱۴۰۳ در بازار با کاهش 15 میلیون تومانی، ۸20 میلیون تومان فروخته شد. شاهین G اتومات CVT مدل ۱۴۰۳ هم با کاهش 15 میلیون تومانی، ۸65 میلیون تومان قیمت پیدا کرد. شاهین G اتومات CVT مدل ۱۴۰2 در بازار با کاهش 10 میلیون تومانی به قیمت ۸30 میلیون تومان رسیده است. همچنین کوییک GX L دنده‌ای مدل ۱۴۰۳ با افزایش 10 میلیون تومانی به قیمت ۴50 میلیون تومان به فروش رفت. کوییک GX L دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ هم با کاهش 5 میلیون تومانی به قیمت ۴۲5 میلیون تومان رسید.

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

حراج شمش چه تاثیری بر قیمت طلا گذاشته است؟

حراج شمش چه تاثیری بر قیمت طلا گذاشته است؟

بررسی آمارهای اعلامی توسط مرکز مبادله ارز و طلای ایران نشان می‌دهد که در آخرین حراج طلای انجام شده در ۱۸ اردیبهشت ماه امسال، ۳۱۹ کیلوگرم طلا به فروش رفته که بالاترین حجم طلای به فروش رفته در یک حراج در میان ۲۴ حراج انجام شده تا کنون است.

دیدگاهتان را بنویسید