تیتر خبرها
رشد حباب از قیمت سکه بیشتر شد/ نیم سکه ۲۳ میلیون شد

رشد حباب از قیمت سکه بیشتر شد/ نیم سکه ۲۳ میلیون شد

رشد حباب از قیمت سکه بیشتر شد/ نیم سکه ۲۳ میلیون شد

قیمت طلا و سکه روز یکشنبه با روند افزایشی بازگشایی شد. در دومین روز هفته بازارهای جهانی در تعطیلات پایانی هفته قرار داشتند و انس جهانی طلا بازیگر فعالی در بازار فلز زرد نبود.

معامله‌گران افزایش نزدیک به هزار تومانی قیمت دلار و نوسانات نرخ ارز را دلیل اصلی افزایشی شدن قیمت در بازار طلا می‌دانند و معتقدند با وجود صعود قیمت‌ها رکود در بازار همچنان ادامه دارد. به اعتقاد آنها احتمال افزایش بیشتر قیمت طلا و سکه برای فردا وجود ندارد. آنها می‌گویند چنانچه بانک مرکزی نرخ ارز را کنترل کند می‌تواند نقش مهمی در ثبات و حتی کاهش قیمت در بازار طلا داشته باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز،سکه امامی روز یکشنبه ۲۷ اسفند با افزایش ۳۱۰ هزار تومانی به کانال بالاتر صعود کرد و با قیمت ۳۸ میلیون تومان معامله شد. سکه‌ بهار افزایش ۲۳۰ هزار تومانی داشت و روی قیمت ۳۵ میلیون و ۷۲۵ هزار تومانی ایستاد.

گفتنی است دومین روز هفته نیم‌سکه با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی بیشترین رشد قیمت در بازار سکه را داشت و در کف کانال ۲۳ میلیون تومانی معامله شد. ربع سکه با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی ۱۴ میلیونی شد و سکه گرمی ۹۰ هزار تومان گران شد و با قیمت ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر مثقال طلای ۱۸ عیار روز یکشنبه ۲۲۸ هزار تومان گران شد و با رقم ۱۳ میلیون ۸۲۴ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار بدون تغییر قیمت و روی رقم سه میلیون و ۱۳۸ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز به رقم سه میلیون و ۹۶ هزار تومان رسید.

حباب سکه روز یکشنبه روند افزایشی داشت. حباب سکه امامی ۳۲۹ هزارتومان، ‌سکه بهار ۲۳۲ هزار تومان، نیم‌سکه ۵۱۶ هزار تومان ، ربع سکه ۲۰۸ هزار تومان و سکه گرمی ۹۴ هزار تومان افزایش داشت.

۲۲۰

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته با افزایش هزار تومانی قیمت دلار همراه شد و در روند صعودی قرار گرفت. افزایش بیشتر قطعات سکه در روز سه‌شنبه هشتم خرداد، نیم میلیون تومان بود. برخی معامله‌گران، افزایش خرید در بازار طلا بعد از بازگشایی بازارها را دلیل روند صعودی قیمت‌ها می‌دانند.

دیدگاهتان را بنویسید