دیجی‌کالا‍، سفارشم را مقابل در خانه به من تحویل بده!

دیجی‌کالا‍، سفارشم را مقابل در خانه به من تحویل بده!

دیجی‌کالا‍، سفارشم را مقابل در خانه به من تحویل بده!

برای بعضی از سفارش‌ها مثل غذا این اتفاق می‌افتد اما کمتر پیش می‌آید که کالاها را مقابل در واحد به ما تحویل دهند و دیگر نیازی نباشد پله‌نوردی کنیم یا آسانسور سوار شویم. بعضی وقت‌ها این مسئله باعث نارضایتی کاربران پلتفرم‌هایی مثل دیجی‌کالا می‌شود و در بازخوردها هم انتقاد و گله می‌کنند که مجبور شده‌اند چند طبقه پایین بروند تا سفارش را تحویل بگیرند. معمولا هم دیجی‌کالا را از این نظر با پلتفرم‌های غذا و پیک‌های دیگر مقایسه می‌کنند. کاربران دیجی‌کالا دوست دارند سفارش‌شان را راحت‌تر و جلوی در واحد دریافت کنند اما به نظر می‌رسد برای انجام نشدن این کار دلایلی وجود دارد. مهمترین مسئله تعهدی است که ماموران ارسال دیجی‌اکسپرس دارند. دیجی‌اکسپرس کار لجستیک دیجی‌کالا و ارسال کالاها را انجام می‌دهد و ماموران ارسال و تحویل، نیروهای دیجی‌اکسپرس هستند که وظایف و تعهدات مشخصی هم دارند.

دیجی‌کالا همه تلاشش را می‌کند تا آسایش کاربران در تمام مراحل سفارش تا ارسال فراهم شود اما انجام بعضی موارد به دلایل مختلف امکان‌پذیر نیست. درباره تحویل کالا مقابل واحد هم به همین شکل است. ماموران ارسال دیجی‌اکسپرس فقط می‌توانند مقابل ساختمان کالا را تحویل دهند چون وارد شدن به ساختمان‌ها از مواردی است که می‌تواند مشکلاتی را ایجاد کند. مثلا اگر راننده سفارش‌ها را داخل ساختمان ببرد و تحویل دهد وقت بیشتری برای هر سرویس باید صرف کند و در طول روز کالاهای کمتری را می‌تواند ارسال کند.

این نکته را هم نباید فراموش کنیم که هر خودروی دیجی‌اکسپرس پر از بسته‌های کاربران دیگر است که قیمت‌های متفاوت دارند و رها کردن خودرو و بسته‌ها مقابل ساختمان برای رساندن یک سفارش، ممکن است به قیمت به سرقت رفتن اجناس یا آسیب دیدن آنها تمام شود. البته اگر کاربری به دلیل بیماری، سالمندی یا داشتن مشکل حرکتی توان این که سفارشش را مقابل ساختمان تحویل بگیرد نداشته باشد، ماموران ارسال همکاری می‌کنند و بسته را مقابل واحد به کاربر می‌دهند.

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

«مشکلاتی که در زمینه تولید و عرضه تایرهای سواری در کشور وجود دارد مربوط به رینگ‌های ۱۳ و ۱۴ است که تقاضا نسبت به سایر رینگ‌ها برای آن‌ها بیشتر است.»

دیدگاهتان را بنویسید