تیتر خبرها
تن ماهی گران نمی‌شود / دلایل افزایش تولید تن مرغ چیست؟

تن ماهی گران نمی‌شود / دلایل افزایش تولید تن مرغ چیست؟

تن ماهی گران نمی‌شود / دلایل افزایش تولید تن مرغ چیست؟

به گزارش خبرآنلاین ،محمد مختاریانی، عضو هیات مدیره سندیکای کنسرو ایران مباحث مطرح شده مبنی بر افزایش قیمت تن ماهی را رد کرد و گفت: افزایش قیمت تن ماهی فعلا مطرح نیست و بحث یا مذاکره ای هم درباره آن صورت نگرفته است.

اقتصادآنلاین در خبری نوشت:وی با اشاره به اینکه کمبودی در تامین و عرضه تن ماهی در کشور وجود ندارد، افزود: تولید و عرضه این محصول به اندازه کافی انجام و نیاز کشور به صورت کامل تامین می شود.

مختاریانی در خصوص اینکه اخیرا شاهد افزایش تولید و عرضه تن مرغ در فروشگاه ها هستیم و برخی عنوان می کنند که دلیل این امر گرانی و کمبود ماهی تن در کشور است، توضیح داد که تولید و فروش تن مرغ براساس نیاز سنجی و ذائقه مشتریان و مباحثی از این قبیل انجام می شود کمااینکه در گذشته نیز این کالا در کشور تولید می شده است و تولید آن ربطی به تن ماهی و ماجرای تولید آن ندارد.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

کارگران هنوز منتظر این افزایش در حقوق خود هستند

کارگران هنوز منتظر این افزایش در حقوق خود هستند

رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگری کشور با اشاره به عدم‌افزایش حق مسکن گفت: تورم حاکم بر اقلام خوراکی و مسکن باعث شده است سفره کارگران هر روز کوچک‌تر شود. 

دیدگاهتان را بنویسید