تاثیر نوسانات قیمت گوشت در بازار بر افزایش مصرف قارچ

تاثیر نوسانات قیمت گوشت در بازار بر افزایش مصرف قارچ

تاثیر نوسانات قیمت گوشت در بازار بر افزایش مصرف قارچ

به گزارش خبرآنلاین، مهدی رجبی گفت: قیمت کنونی هرکیلو قارچ در بازار عمده فروشی ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان است که براین اساس با نرخ ۹۰ تا ۱۰۰ هزار تومان باید به دست مصرف کننده برسد و فروش با نرخ های بالاتر گران‌فروشی است.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت:او با بیان اینکه عرضه و تقاضا در بازار قارچ همخوانی دارد،افزود: با توزیع مویرگی و راه اندازی پایانه فروش در استان تهران، قارچ با نرخ منطقی در بازار عرضه می شود.

توزیع روزانه قارچ فله

رجبی از توزیع روزانه ۵۰ تا ۶۰ تن قارچ فله در استان تهران خبر داد.

رئیس انجمن پرورش دهندگان قارچ خوراکی درباره تاثیر نوسانات قیمت گوشت بر بازار قارچ گفت: نوسانات قیمت گوشت قرمز منجر به افزایش سرانه مصرف قارچ در بازار شده چراکه نوسانات گوشت قرمز منجر به حذف این محصول پروتئینی از سفره خانوار شده است.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

«مشکلاتی که در زمینه تولید و عرضه تایرهای سواری در کشور وجود دارد مربوط به رینگ‌های ۱۳ و ۱۴ است که تقاضا نسبت به سایر رینگ‌ها برای آن‌ها بیشتر است.»

دیدگاهتان را بنویسید