تیتر خبرها
آقای وزیرصنعت! این عاشق را به وصال معشوق برسانید!

آقای وزیرصنعت! این عاشق را به وصال معشوق برسانید!

آقای وزیرصنعت! این عاشق را به وصال معشوق برسانید!

به گزارش خبرآنلاین روزنامه اطلاعات نوشت:از آن جایی که ملت ایران بسیار انسان دوست، دل نازک وسخاوتمندند وتحمل دیدن این همه نیاز و فراق را ندارند،با دلی پرخون وچشمی پرآب به جناب وزیرصنعت،خودروسازان محترم ودولت فخیمه مصرانه اصرار و خواهش وتقاضا می کنند که تمامی خودروهای داخلی از پراید وتیبا گرفته تا 206 و405 و سمند و پارس و رانا ودنا وشاهین وایضا خودروهای مونتاژی چینی رابا برداشتن قیمت گذاری دستوری وسامانه یکپارچه، تمام وکمال به وصال عاشقان منتظر بخصوص در اروپا برسانند وآنان را بیش از این چشم به راه وچشم به در نگذارند.

درمقابل هم ملت ایران به ناچار با همان برندهای نخ نما،بی کیفیت ،گران وسهمیه بندی شده اروپایی که فناوری تولیدشان به 30 سال قبل بازمی گردد، می سوزند ومی سازند که شادی دیگران، شادی ماست.سرانجام هم کیف و لذت ملت ایران این خواهد بود که اخم برچهره و آب درچشم سوار بر تویوتا و هوندا و لکسوز و رنو وآئودی و بنز و بی ام دبلیو وامثال این ارابه های مرگ، نظاره گر پراید و سمند سواری اروپایی ها وآفریقایی ها وهمسایگان شمالی بوده و از لذت مشاهده وصال عاشق و معشوق ،این بیت سعدی بزرگ را زیرلب زمزمه کنند که:

چنان به موی توآشفته ام به بوی تو مست/که نیستم خبر از هر چه در دوعالم هست

23302

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

حراج شمش چه تاثیری بر قیمت طلا گذاشته است؟

حراج شمش چه تاثیری بر قیمت طلا گذاشته است؟

بررسی آمارهای اعلامی توسط مرکز مبادله ارز و طلای ایران نشان می‌دهد که در آخرین حراج طلای انجام شده در ۱۸ اردیبهشت ماه امسال، ۳۱۹ کیلوگرم طلا به فروش رفته که بالاترین حجم طلای به فروش رفته در یک حراج در میان ۲۴ حراج انجام شده تا کنون است.

دیدگاهتان را بنویسید