آخرین خبر درباره‌ی تغییر قیمت سوخت

آخرین خبر درباره‌ی تغییر قیمت سوخت

آخرین خبر درباره‌ی تغییر قیمت سوخت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جعفر سالاری‌نسب با اشاره به شایعات مطرح شده در خصوص تغییر نرخ سوخت شناورهای صیادی، اظهار کرد: هیچ تغییر نرخی در سوخت شناورهای صیادی اتفاق نیفتاده است، در خصوص بنزین شناورهای صیادی با همان نرخ مصوب سال ۱۳۹۸ هیات وزیران محاسبه و عرضه می‌شود.

ایسنا در گزارشی نوشت: وی افزود: در هر دو بخش نفت‌گاز و بنزین هیچ افزایش قیمتی برای شناورهای صیادی اتفاق نیفتاده و قیمت برای نفت‌گاز ۳۰۰ تومان و بنزین ۱۵۰۰ تومان است.

۲۲۳۲۲۵

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

لاستیک سواری چرا در بازار کم است؟

«مشکلاتی که در زمینه تولید و عرضه تایرهای سواری در کشور وجود دارد مربوط به رینگ‌های ۱۳ و ۱۴ است که تقاضا نسبت به سایر رینگ‌ها برای آن‌ها بیشتر است.»

دیدگاهتان را بنویسید