یک پیش‌بینی از قیمت ارز در بازار/ دلار بالا می‌رود؟

یک پیش‌بینی از قیمت ارز در بازار/ دلار بالا می‌رود؟

یک پیش‌بینی از قیمت ارز در بازار/ دلار بالا می‌رود؟

به گزارش خبرآنلاین، قیمت دلار نزدیک به یک ماه است که پیوسته در کانال‌های پایانی کریدور پنجم نوسان دارد. دلار در آخرین معامله چهارمین روز هفته در کف کریدور پنجم بسته شد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:روند رفت و برگشتی قیمت اسکناس دلار در بازار ارز در حالی برقرار است که معامله‌گران به موضوع انتخابات توجه ویژه‌ای دارند. آنها مشخص شدن وضوح قیمت دلار را وابسته به اینکه کدام‌یک از کاندیداها انتخاب شوند، می‌دانند.

به اعتقاد معامله‌گران مسائل سیاسی و اخبار، سیگنال صعودی یا نزولی به قیمت دلار نمی‌دهند. آنها نوسانات پلکانی قیمت این اسکناس را نبود ریسک جدیدی در بازار و سیاست ارزپاشی بانک مرکزی عنوان می‌کنند که توانسته قیمت دلار را در محدوده‌ای مشخص قرار دهد.

پیش بینی قیمت دلار

گفتنی است بازار کم‌عمق معاملات ارز در حالی هفته پایانی خرداد را سپری می‌کند که به رسم پایان هر ماه پول در بازار کم و معاملات کم رمق و بی‌جان است. از سوی دیگر معامله‌گران معتقدند بازارساز با ارزپاشی در صدد است که قیمت دلار را تا پیش از انتخابات فریز کند.

تحلیلگران بازارهای مالی معتقدند برای کنترل قیمت دلار باید حجم نقدینگی کنترل شود و باید متناسب با افزایش حجم نقدینگی رشد اقتصادی داشته باشیم. در صورتی که این دو پارامتر به مرور زمان، نه صرفا مقطعی تداوم داشته باشد، ثبات یا کاهش قیمت دلار واقعی خواهد بود.

درهم کاهش ۱۰ تومانی داشت

گفتنی است قیمت درهم روز سه‌شنبه روی رقم ۱۶ هزار و ۷۰ تومانی ایستاد. این اسکناس در چهارمین روز هفته با افزایش پلکانی بازگشایی شد اما در پایان معاملات کاهش ۱۰ تومانی نسبت به روز گذشته داشت. تتر افزایش ۳۵۰ تومانی داشت و روی رقم ۵۹ هزار و ۵۰۰ تومانی معامله شد.

پوند انگلیس با قیمت ۷۵ هزار و ۲۸۰ تومانی معامله شد و رشد ۴۰۰ تومانی داشت و یورو نیز روی رقم ۶۳ هزار و ۵۴۰ تومانی ایستاد و رشد ۲۰۰ تومانی داشت.

گفتنی است قیمت اسکناس و حواله دلار روز دوشنبه تغییر نکرد. قیمت اسکناس دلار با رقم ۴۵ هزار و ۵۰۸ تومانی و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۴۹۱ تومانی عرضه شد.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

دلار ۴ هزار تومان ارزان شد/ قیمت دلار در مرز حساس قرار گرفت

دلار ۴ هزار تومان ارزان شد/ قیمت دلار در مرز حساس قرار گرفت

قیمت دلار در شروع هفته پایانی تیر با روند کاهشی بازگشایی شد و در کریدور پنجم یک کانال عقب‌نشینی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید