پیش بینی یک کارشناس اقتصادی از قیمت دلار در ۶ ماه آینده

پیش بینی یک کارشناس اقتصادی از قیمت دلار در ۶ ماه آینده

پیش بینی یک کارشناس اقتصادی از قیمت دلار در ۶ ماه آینده

به گزارش خبرآنلاین،قیمت دلار در ماه‌های اخیر بیشترین تاثیر را از موضوعات سیاسی گرفته و با هر تنش، جهش‌های قابل توجهی را تجربه کرده است.

تجارت نیوز در خبری نوشت:اینکه بعد از هر صعود، اسکناس دلار دوباره به کف قیمت برمی‌گردد را می‌توان حاصل ارزپاشی میلیون‌ها دلار توسط سیاست‌گذار دانست. انتخابات ریاست‌جمهوری و نشست شورای حکام از مهمترین موضوعاتی است در هفته‌های آینده می‌تواند به بازار ارز روند دهد.

کف قیمت دلار در کوتاه‌مدت و میان‌مدت چقدر است؟

در همین راستا علی طباطبایی، کارشناس اقتصادی به کف و سقف قیمت دلار در کوتاه‌مدت و میان‌مدت اشاره کرد و گفت: «با توجه به تحلیل‌ تکنیکال، می‌توان برای کوتاه‌مدت، کف ۵۶ هزار تومان را برای دلار در نظر گرفت و سقف قیمت دلار نیمه کریدور ششم خواهد بود.»

وی افزود: «طی ۶ ماه آینده و برای میان‌مدت در بهترین حالت، کف قیمت دلار ۵۶ هزار تومان و سقف آن نیمه کریدور هشتم خواهد بود.»

فاکتورهای اقتصادی دلیل کاهش قیمت دلار نبود

این کارشناس اقتصادی تاکید کرد: «با تکیه بر تحلیل‌های فعلی، دلار باید سقف‌های قیمتی فعلی را بشکند و به سمت کریدور هشتم حرکت کند. باید در نظر داشت اتفاقات اخیر و موضوعات سیاسی در کاهش قیمت دلار دخیل بود و این روند کاهشی هیچ فاکتوری از موضوعات اقتصادی در خود نداشت.»

۲۱۷

۲۳۳۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید