تیتر خبرها
پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳/ ریزش قیمت‌ها در بازار طلا ادامه دارد؟

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳/ ریزش قیمت‌ها در بازار طلا ادامه دارد؟

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳/ ریزش قیمت‌ها در بازار طلا ادامه دارد؟

به گزارش خبرآنلاین ،قیمت طلا و سکه روز یکشنبه همراه با افزایش قیمت دلار در مسیر صعودی بازگشایی شد، اما کاهش قیمت دلار و افت تقاضا در کنار تعطیلی بازارهای جهانی و ثبات قیمت اونس طلا، آرایش کاهشی به بازار طلا داد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:معامله‌گران می‌گویند علی‌رغم اخبار نامساعد سیاسی اما نوسانات بازار طلا به اندازه‌ای بالاست که معامله‌گران ترجیح می‌دهند در این فضای پرالتهاب مبادله‌ای نکنند.

Screenshot 2024-04-14 at 5.15.58 PM

آنها می‌گویند ریسک معامله در بازار طلا بالاست و فعالان این بازار چشم‌انتظار بازگشایی بازارهای جهانی و قیمت اونس طلا هستند، که روی قیمت ثابت ۲۳۴۴ دلاری ثابت است.

گفتنی است نادر بذرافشان، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران به خریداران بازار طلا توصیه کرده است، زمانی اقدام به خرید کنند که التهابات بازار فروکش کرده باشد؛ در غیر این صورت متحمل ضرر و زیان مالی خواهند شد.

سکه امامی یک میلیون تومان عقب‌نشینی کرد

سکه امامی روز یکشنبه ۲۶ فروردین با قیمت ۴۴ میلیون و ۴۹۲ هزار تومانی معامله شد و کاهش یک میلیون تومانی نسبت به روز شنبه داشت. سکه‌ بهار با ۸۷۰ هزار تومان افت به کانال ۴۱ میلیونی تومانی برگشت و با رقم ۴۱ میلیون و ۵۱۰ هزار تومانی معامله شد.

فتنی است در دومین روز معاملاتی هفته نیم‌ و ربع‌سکه به ترتیب با کاهش ۳۰۰ و ۲۰۰ هزار تومانی با قیمت ۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی و ۱۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی معامله شدند. سکه گرمی با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی روی رقم هفت میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی ایستاد.

حباب سکه‌های سنگین ترکید

قیمت طلا در روز یکشنبه کاهش قابل توجهی داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار ۴۷۳ هزار تومان ارزان شد و روی رقم ۱۶ میلیون ۳۲۱ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت ۱۱۱ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۷۶۸ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز رقم سه میلیون و ۷۱۷ هزار تومان شد.

حباب سکه روز یکشنبه در تمام قطعات کاهش داشت و در سکه‌های سنگین با افت میلیونی همراه بود. حباب سکه امامی یک میلیون و ۶۳۴ هزارتومان، سکه بهار یک میلیون و ۵۴۴ هزار تومان،‌ نیم سکه ۶۱۶ هزار تومان، ربع سکه ۳۵۹ هزار تومان و سکه گرمی ۲۷۸ هزار تومان کاهش داشت.

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

کارگران هنوز منتظر این افزایش در حقوق خود هستند

کارگران هنوز منتظر این افزایش در حقوق خود هستند

رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگری کشور با اشاره به عدم‌افزایش حق مسکن گفت: تورم حاکم بر اقلام خوراکی و مسکن باعث شده است سفره کارگران هر روز کوچک‌تر شود. 

دیدگاهتان را بنویسید