تیتر خبرها
پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳/ سکه بهار آزادی به کانال ۳۸ میلیونی سقوط کرد

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳/ سکه بهار آزادی به کانال ۳۸ میلیونی سقوط کرد

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳/ سکه بهار آزادی به کانال ۳۸ میلیونی سقوط کرد

به گزارش خبرآنلاین ،قیمت طلا و سکه در سومین روز هفته با روند کاهشی در تمام قطعات و وزن‌ها به کار خود پایان داد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:کاهش قیمت دلار اثر مستقیم بر بازار طلا گذاشت و غیر از سکه امامی تمام قطعات سکه را به کانال پایین‌تر کشاند.

Screenshot 2024-04-08 at 4.58.38 PM

معامله‌گران بازار طلا با توجه به نزدیکی عید فطر و افزایش نسبی تقاضا می‌گویند، نباید از قیمت طلا و سکه انتظار روند کاهشی محسوسی برای روز سه‌شنبه داشت. به اعتقاد کارشناسان اقتصادی، به نظر می‌رسد بازارساز قصد دارد قیمت دلار را در محدوده‌ای مشخص حفظ کند. از همین رو قیمت در بازار فلز زرد نیز بر مدار قیمت دلار خواهد چرخید. گفتنی است اونس جهانی طلا روی رقم ۲۳۲۶ دلاری ثابت ایستاده است.

قیمت سکه بهار آزادی ۸۰۰ هزار تومان ریزش کرد

سکه امامی روز دوشنبه ۲۰ فروردین با قیمت ۴۱ میلیون و ۴۸۰ هزار تومانی معامله شد و کاهش ۵۱۷ هزار تومانی داشت. سکه‌ بهار با کاهش ۸۰۰ هزار تومانی به کانال ۳۸ میلیونی برگشت و با قیمت ۳۸ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان معامله شد.

گفتنی است در سومین روز معاملاتی هفته قیمت نیم‌سکه و ربع‌سکه با کاهش ۷۰۰ هزار تومانی یک کانال سقوط قیمت داشتند و به‌ترتیب با قیمت ۲۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی و ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی معامله شدند.

سکه گرمی با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی روی رقم ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی ایستاد و یک کانال عقب‌نشینی کرد.

حباب سکه امامی ۶ میلیون تومان شد

قیمت طلا در سومین روز معاملاتی هفته کاهش پیدا کرد. هر مثقال طلای ۱۸عیار ۲۱۳ هزار تومان ارزان شد و با رقم ۱۵ میلیون ۲۰۹ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸عیار با افت ۴۳ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۵۰۹ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز سه میلیون و ۴۶۴ هزار تومان شد.

حباب سکه روز دوشنبه در تمام قطعات کاهشی بود. حباب سکه امامی ۱۷۹ هزار تومان، سکه بهار ۴۴۷ هزار تومان،‌ نیم‌سکه ۵۴۵ هزار تومان، ربع‌سکه ۶۲۳ هزار تومان و سکه گرمی ۴۶۲ هزار تومان کاهش داشت.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه جهشی شد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید