پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ / قیمت سکه‌های سبک یک کانال عقب‌ نشست

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ / قیمت سکه‌های سبک یک کانال عقب‌ نشست

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ / قیمت سکه‌های سبک یک کانال عقب‌ نشست

به گزارش خبرآنلاین، قیمت طلا و سکه روز دوشنبه با روند کاهشی بازگشایی شد و با افت قیمت فاکتورهای تاثیرگذار بر این بازار همراه شد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:در سومین روز هفته دلار با کاهش ۶۰۰ تومانی به کریدور پنجم برگشت و اونس جهانی طلا بعد از بازگشایی بازارها، کاهش ۱۸ دلاری داشت. ریتم نزولی سایر بازارها روند نزولی قیمت در بازار طلا را رقم زد.

Screenshot 2024-07-08 at 5.11.21 PM

پیش بینی قیمت طلا و سکه

معامله‌گران، روند عرضه و تقاضا را در تعادل عنوان می‌کنند و معتقدند ریتم کاهشی بازار طلا علاوه بر کاهش قیمت دلار و اونس جهانی طلا از ثبات نسبی بازارهای مالی پیروی می‌کند. آنها معتقدند تا نیمه مرداد و تحلیف رئیس جمهوری منتخب، می‌توان روزهای آرامی را برای بازار طلا پیش‌بینی کرد.

گفتنی است اونس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش با کاهش ۱۷ دلاری روی رقم ۲۳۷۴ دلاری معامله می‌شود. اونس جهانی نقره با کاهش محدود ۱۶ سنتی روی رقم ۳۱ دلار و سه سنتی ایستاده است. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ با کاهش ۳۴۰ تومانی با قیمت ۶۰ هزار و ۲۰ تومانی معامله می‌شود.

قیمت سکه امامی نیم میلیون تومان ریخت

قیمت سکه امامی روز دوشنبه ۱۸ تیر روی رقم ۴۰ میلیون و ۵۹۱ هزار تومانی معامله شد و کاهش ۵۶۲ هزار تومانی داشت. قیمت سکه‌ بهار با افت ۳۲۰ هزار تومانی روی رقم ۳۷ میلیون و ۳۱۰ هزار تومانی ایستاد.

فتنی است قیمت نیم‌سکه و ربع سکه با کاهش ۴۵۰ هزار تومانی یک کانال عقب‌نشینی کرد. این قطعات به ترتیب با رقم ۲۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومانی و ۱۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومانی بسته شد. قیمت سکه گرمی با افت ۱۰۰ هزار تومانی با قیمت ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی معامله شد.

حباب سکه امامی ۶ میلیونی شد

قیمت طلا روز دوشنبه همانند سکه ریتم کاهشی داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با کاهش محدود ۱۱۸ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۷۲۲ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت ۲۷ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۳۹۸ هزار تومانی بسته شد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۵۲ هزار تومانی معامله شد.

حباب سکه در سومین روز هفته در تمام قطعات کاهش داشت. حباب سکه امامی ۳۰۰ هزار تومان، سکه بهار ۵۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۳۲۷ هزار تومان، ربع‌ سکه ۳۹۳ هزار تومان و سکه گرمی ۷۱ هزار تومان کاهش داشت.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

دلار ۴ هزار تومان ارزان شد/ قیمت دلار در مرز حساس قرار گرفت

دلار ۴ هزار تومان ارزان شد/ قیمت دلار در مرز حساس قرار گرفت

قیمت دلار در شروع هفته پایانی تیر با روند کاهشی بازگشایی شد و در کریدور پنجم یک کانال عقب‌نشینی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید