پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ / ریزش میلیونی قیمت‌ها در بازار طلا ادامه دارد؟

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ / ریزش میلیونی قیمت‌ها در بازار طلا ادامه دارد؟

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ / ریزش میلیونی قیمت‌ها در بازار طلا ادامه دارد؟

به گزارش خبرآنلاین، قیمت طلا و سکه در معاملات روز شنبه با روند کاهشی بازگشایی شد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:مشخص شدن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی نامزد میانه‌رو ریتم نزولی به بازارهای مالی داد.

Screenshot 2024-07-06 at 5.13.37 PM

پیش بینی قیمت طلا و سکه

قیمت دلار روز شنبه کاهش نزدیک به هزار تومانی داشت و علی‌رغم رشد اونس جهانی طلا، لیدر بازار طلای داخلی شد. کارشناسان اقتصادی معتقدند روند قیمت در بازارهای مالی تا چند روز آینده وضوح بیشتری می‌گیرد. آنها معتقدند روند قیمت‌ها در نهایت افزایشی است و بازارها به متغیرهای اقتصادی واکنش نشان می‌دهند و اثر اخبار و موضوعات سیاسی مقطعی و کم دوام است.

قیمت نقره کاهشی شد

گفتنی است اونس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش با افزایش نزدیک به سه دلاری روی رقم ۲۳۹۱ دلاری ایستاده است. اونس جهانی نقره با افزایش محدودی روی رقم ۳۱ دلار و ۲۲ سنتی معامله می‌شود. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ با کاهش هزار و ۱۲۰ تومانی با قیمت ۶۰ هزار و ۵۸۰ تومانی معامله می‌شود.

سکه امامی به کانال ۴۱ میلیونی سقوط کرد

سکه امامی روز شنبه ۱۶ تیر روی رقم ۴۱ میلیون و ۳۱۰ هزار تومانی معامله شد و کاهش یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی داشت. سکه‌ بهار با افت یک میلیون تومانی روی رقم ۳۷ میلیون و ۷۲۰ هزار تومانی ایستاد.

گفتنی است نیم‌سکه با کاهش ۴۵۰ هزار تومانی با رقم ۲۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی و ربع سکه با کاهش ۳۵۰ هزار تومانی با قیمت ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی بسته شد. سکه گرمی ۲۰۰ هزار تومان افت داشت و با قیمت ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی معامله شد.

مثقال ۱۵ میلیون تومانی شد

قیمت طلا روز شنبه روند کاهشی داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رشد کاهش ۲۸۸ هزار تومانی کانال ۱۵ میلیونی را از دست داد و با رقم ۱۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت ۶۸ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۴۲۶ هزار تومانی بسته شد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۸۱ هزار تومانی معامله شد.

حباب سکه در اولین روز هفته در تمام قطعات کاهش داشت. حباب سکه امامی یک میلیون و ۶۲ هزار تومان، سکه بهار ۸۲۸ هزار تومان، نیم‌سکه ۳۷۲ هزار تومان، ربع‌ سکه ۳۱۱ هزار تومان و سکه گرمی ۱۸۱ هزار تومان کاهش داشت.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

افزایش محسوس قیمت مسکن در 4 ماه گذشته/ قانون جدید کنترل اجاره بها چاره ساز می شود؟

افزایش محسوس قیمت مسکن در 4 ماه گذشته/ قانون جدید کنترل اجاره بها چاره ساز می شود؟

داده های بانک مرکزی نشان می دهد همزمان با کاهش تورم قیمت مسکن تهران در بهار امسال در مقایسه با سال قبل، تورم اجاره بها در این شهر صعودی و در کل کشور نزولی شده است

دیدگاهتان را بنویسید