پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ / سکه با حمایت دلار ارزان شد

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ / سکه با حمایت دلار ارزان شد

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ / سکه با حمایت دلار ارزان شد

به گزارش خبرآنلاین ،قیمت طلا و سکه روز چهارشنبه در روند متوازنی بازگشایی نشد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:افزایش ۲۲ دلاری اونس جهانی طلا به بازار طلای داخلی آرایش افزایشی داد؛ در مقابل اما قیمت قطعات سکه با کاهش‌های سنگین همراه شد و سکه‌های امامی و نیم‌سکه که روز سه‌شنبه به کانال بالاتر صعود کرده بودند، در کانال قیمتی پایین‌تر معامله شدند.

Screenshot 2024-07-03 at 5.32.16 PM

پیش بینی قیمت طلا و سکه

تحلیلگران بازارهای مالی می‌گویند قیمت طلا سه بار منطقه قیمتی سه میلیون و ۵۴۰ هزار تومانی را تاچ کرده اما موفق به شکست این محدوده نشده است. آنها معتقدند منطقه جامانده‌ای در محدوده قیمتی سه میلیون و ۳۶۰ هزار تومانی و احتمال تاچ این منطقه وجود دارد. به اعتقاد کارشناسان اقتصادی محدوده فعلی، منطقه تعادلی بازار طلاست و با مشخص شدن نتیجه انتخابات، بازارهای مالی از بلاتکلیفی خارج می‌شوند.

نقره ۱۰۰۰ تومان گران شد

گفتنی است اونس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش با رشد ۲۲ دلاری روی رقم ۲۳۵۱ دلاری ایستاده است. اونس جهانی نقره با رشد ۸۶ سنتی روی رقم ۳۰ دلار و ۳۸ سنتی معامله می‌شود. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخلی افزایش هزار و ۱۷۰ تومانی داشت و با قیمت ۵۹ هزار و ۳۹۰ تومانی معامله شد.

سکه‌ امامی ۴۲ میلیونی شد

سکه امامی چهارشنبه ۱۳ تیر با افت ۶۲۰ هزار تومانی روی رقم ۴۲ میلیون و ۲۸۳ هزار تومانی معامله شد. سکه‌ بهار با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی روی رقم ۳۸ میلیون و ۵۲۵ هزار تومانی ایستاد.

گفتنی است نیم‌سکه با رقم ۲۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی معامله شد و کاهش ۴۰۰ هزار تومانی داشت. ربع سکه ۲۵۰ هزار تومان گران شد و با قیمت ۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی معامله شد. سکه گرمی با افت ۲۰۰ هزار تومانی با رقم هفت میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی عرضه شد.

حباب سکه در تمام قطعات ریزشی شد

قیمت طلا در پنجمین روز هفته افزایش داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رشد ۱۶ هزار تومانی با رقم ۱۵ میلیون و ۸۸ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش پنج هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۴۸۳ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۴۳۷ هزار تومانی معامله شد.

حباب سکه روز چهارشنبه روند کاهشی یکدستی داشت. حباب سکه امامی ۶۷۲ هزار تومان، سکه بهار ۶۳۶ هزار تومان، نیم‌سکه ۴۴۸ هزار تومان، ربع سکه ۲۷۴ هزار تومان و سکه گرمی ۲۱۲ هزار تومان افت کرد.

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

افزایش محسوس قیمت مسکن در 4 ماه گذشته/ قانون جدید کنترل اجاره بها چاره ساز می شود؟

افزایش محسوس قیمت مسکن در 4 ماه گذشته/ قانون جدید کنترل اجاره بها چاره ساز می شود؟

داده های بانک مرکزی نشان می دهد همزمان با کاهش تورم قیمت مسکن تهران در بهار امسال در مقایسه با سال قبل، تورم اجاره بها در این شهر صعودی و در کل کشور نزولی شده است

دیدگاهتان را بنویسید