پیش بینی قیمت دلار ۹ تیر۱۴۰۳/ دلار به پیروز انتخابات چه واکنشی نشان می‌دهد؟

پیش بینی قیمت دلار ۹ تیر۱۴۰۳/ دلار به پیروز انتخابات چه واکنشی نشان می‌دهد؟

پیش بینی قیمت دلار ۹ تیر۱۴۰۳/ دلار به پیروز انتخابات چه واکنشی نشان می‌دهد؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روند افزایشی این اسکناس برخلاف پیش‌بینی کارشناسان اقتصادی و توقع معامله‌گران رخ داد. تحلیلگران اقتصادی تاثیر پیروزی هر یک از کاندیداهای ریاست‌جمهوری را بر بازار ارز متفاوت می‌دانند.

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: قیمت دلار در اولین هفته تیر برخلاف هفته‌های رنج خرداد روزهای افزایشی را سپری کرد و در سقف قیمت معامله شد. روند افزایشی دلار این اسکناس را در کریدور بالاتر نشاند و معامله‌گران احتیاطی بازار را غافلگیر کرد. در آخرین معامله روز پنجشنبه این اسکناس در کانال ابتدایی کریدور ششم به کار خود پایان داد.

پیش بینی قیمت دلار

انتخابات ریاست‌جمهوری و اینکه کدام کاندیدا با کدام نگرش اقتصادی و سیاسی پیروز میدان می‌شود، در هفته‌ اخیر همواره توجه معامله‌گران بازار ارز را جلب کرد.

کارشناسان اقتصادی هرگونه پیش‌بینی را برای روزهای آتی دشوار می‌دانند و معتقدند انتخابات هر نتیجه‌ای داشته باشد روند قیمت اسکناس آمریکایی به دلیل رشد تقاضا تا پایان تابستان افزایشی است. آنها کف قیمت این اسکناس را پله‌های هفت و هشت کریدور پنجم و سقف قیمت را میانه کریدور ششم می‌دانند.

گفتنی است برخی رسانه‌ها با بررسی انتخابات سال‌های گذشته گزارش داده‌اند که بعد از هر انتخابات دلار آرایش کاهشی به خود گرفته است.

درهم افزایشی شد

قیمت درهم روز پنجشنبه روی رقم ۱۶ هزار و ۷۵۰ تومانی ایستاد و نسبت به روز چهارشنبه ۳۰۰ تومان رشد کرد. قیمت تتر با رشد ۷۵۰ تومانی با قیمت دلار تراز شد و روی رقم ۶۱ هزار و ۷۵۰ تومانی ایستاد.

پوند انگلیس با رشد ۵۰۰ تومانی روی قیمت ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومانی معامله شد و یورو نیز با افزایش ۷۰۰ تومانی روی رقم ۶۵ هزار و ۵۴۰ تومانی ایستاده است.

شایان ذکر است اسکناس دلار روز پنجشنبه با رقم ۴۶ هزار و یک تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۹۵۲ تومانی عرضه شد و تغییر قیمت پیدا نکرد.

۲۲۳۲۲۵

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید