پیش ‌بینی قیمت دلار ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ / دلار در سراشیبی افتاد

پیش ‌بینی قیمت دلار ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ / دلار در سراشیبی افتاد

پیش ‌بینی قیمت دلار ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ / دلار در سراشیبی افتاد

به گزارش خبرآنلاین، قیمت دلار در اولین روز هفته با کاهش هزار تومانی در کریدور پنجم عقب‌نشینی کرد و در پله چهارم کانال هفتم از کریدور پنجم معامله شد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:بررسی بازار ارز حاکی از این است که فشار فروش، صبح روز شنبه بالا بود اما برخی شنیده‌ها حکایت از افزایش تقاضا در پایان معاملات اولین روز هفته را دارد.

قیمت تتر به دلار سیگنال کاهشی داد

تحلیلگران اقتصادی معتقدند اگر تلاش‌های سیاست‌گذار نباشد قیمت دلار به راحتی در کریدور بالاتر پیشروی خواهد کرد. با این وجود به نظر می‌رسد مهمترین سیگنال کاهشی را قیمت تتر و افت قیمت درهم به بازار ارز داد و به یاری سیاست‌گذار آمد.

برخی معامله‌گران دلیل عدم صعود دلار را عرضه سنگین ارز در بازار و جمع‌آوری نقدینگی ریال در نرخ‌های فعلی بازار توسط بازارساز می‌دانند. آنها معتقدند چپ سیاست‌گذار پر است و علاوه بر آن، بازارساز با نوسان‌گیری در روزهای اخیر سود خوبی عایدش شده است. کارشناسان اقتصادی برای هفته پیش رو نوسانات کاهشی با افت پلکانی دلار را پیش‌بینی می‌کنند.

قیمت تتر ۵۷ هزار تومانی شد

قیمت درهم روز شنبه کانال ۱۶ هزار تومانی را از دست داد و با افت ۲۰۰ تومانی روی قیمت ۱۵ هزار و ۸۰۰ تومانی معامله شد. تتر روی رقم ۵۷ هزار و ۷۰۰ تومانی ایستاد و کاهش ۳۰۰ هزار و ۳۰۰ تومانی داشت.

قیمت پوند انگلیس با کاهش هزار و ۵۰۰ تومانی در کانال ۷۲ هزار و ۷۶۰ تومانی معامله شد و یورو نیز با افت هزار تومانی روی رقم ۶۲ هزار و ۶۰۰ تومانی ایستاد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار روز شنبه بدون تغییر قیمت معامله شدند. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۸۶۸ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۸۹۴ تومان عرضه شد.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

این خودرو ۵۵ میلیون تومان گران شد/ جدول قیمت

این خودرو ۵۵ میلیون تومان گران شد/ جدول قیمت

قیمت خودرو امروز، یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۳ روند مشخصی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید