تیتر خبرها
پیش‌ بینی قیمت دلار ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ / دلار برای برگشت به کریدور پنجم آماده شد

پیش‌ بینی قیمت دلار ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ / دلار برای برگشت به کریدور پنجم آماده شد

پیش‌ بینی قیمت دلار ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ / دلار برای برگشت به کریدور پنجم آماده شد

به گزارش خبرآنلاین ،امروز قیمت دلار با کاهش ۱۵۰۰ تومانی در پله میانی و کف کریدور ششم معامله شد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:معامله‌گران به ارزپاشی بازارساز اشاره می‌کنند و می‌گویند روند عرضه و تقاضا در تعادل قرار دارد؛ هر چند فعالان بازار ارز دوام این روند کاهشی را با توجه به اثر تورم، کوتاه‌مدت می‌دانند.

پیش بینی قیمت دلار

افزایشی‌های بازار قیمت دلار را در بلندمدت صعودی پیش‌بینی می‌کنند و معتقدند، رشد خروج سرمایه از کشور، دلیل اصلی روند افزایشی دلار است. به اعتقاد آنها خروج سرمایه به خاطر رکود بازارهای مولد سرمایه و مسکن مقداری افت کرده است، اما نسبت به افزایش قیمت دلار آلارم می‌دهد. آنها می‌گویند ماندگاری دلار در کف قیمتی کوتاه‌مدت است زیرا در کف قیمت، تقاضا افزایش پیدا می‌کند و بازار به‌عنوان یک فرصت خرید به این منطقه نگاه می‌کند.

کارشناسان اقتصادی روزهای هفته اخیر را در تعیین روند صعودی و یا نزولی دلار سرنوشت‌ساز می‌دانند. آنها معتقدند دلار با افت‌های هزار تومانی روزهای اخیر، در روند اصلاحی قرار گرفته است و در روزهای آینده این اسکناس به کریدور پنجم سقوط خواهد کرد.

پوند گران شد

قیمت درهم روز یکشنبه ۹ اردیبهشت کاهش ۲۹۰ تومانی داشت و در کانال ۱۶ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد. این اسکناس در آخرین معامله نقدی روز یکشنبه با رقم ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان بسته شد. تتر با کاهش ۷۵۰ تومانی کانال ۶۲ هزار تومانی را از دست داد و با رقم ۶۱ هزار و ۲۵۰ تومان معامله شد.

قیمت پوند انگلیس افزایش ۱۰۰ تومانی روی رقم ۷۷ هزار و ۲۸۰ تومانی ایستاد. یورو نیز روز یکشنبه ۵۵۰ تومان ارزان شد و با رقم ۶۵ هزار و ۴۵۰تومانی بسته شد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار در دومین روز هفته افزایش داشت. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۳۵۹ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۴۱۸ تومان عرضه شد.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

حراج شمش چه تاثیری بر قیمت طلا گذاشته است؟

حراج شمش چه تاثیری بر قیمت طلا گذاشته است؟

بررسی آمارهای اعلامی توسط مرکز مبادله ارز و طلای ایران نشان می‌دهد که در آخرین حراج طلای انجام شده در ۱۸ اردیبهشت ماه امسال، ۳۱۹ کیلوگرم طلا به فروش رفته که بالاترین حجم طلای به فروش رفته در یک حراج در میان ۲۴ حراج انجام شده تا کنون است.

دیدگاهتان را بنویسید