پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

به گزارش خبرآنلاین؛قیمت طلا و سکه روز سه‌شنبه در روند صعودی بازگشایی شد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:افزایش قیمت در بازار طلا با رشد هزار تومانی قیمت دلار همراه شد. در چهارمین روز معاملاتی هفته، قیمت اونس جهانی طلا لیدر تعیین قیمت در این بازار نبود.

Screenshot 2024-05-28 at 4.53.14 PM

قیمت طلا و سکه کاهش هفته‌های گذشته را طی دو روز اخیر جبران کرد و با افزایش‌های نیم‌میلیون تومانی راه رفته را برگشت. بازار طلا از رشد قیمت دلار پیروی می‌کند و همین موضوع قطعات سکه‌ را به کانال‌های قیمتی بالاتر برگردانده است.

هرچند روند قیمت‌ها در بازار طلا صعودی است اما معامله‌گران همچنان معتقدند بازار در هر گونه مبادله‌ای دست به عصا شده است. به اعتقاد آنها بازار فلز زرد با بازار ارز متفاوت است، زیرا سرمایه‌ها در بازار طلا نسبت به قیمت‌ها بزرگ‌ترند و به همین منظور نوسانات قیمت، ضررهای بزرگی را شامل حال معامله‌گران می‌کند. از همین رو معامله‌گران نسبت به افزایش‌ و کاهش‌های شارپی در شرایط رکودی بازار محتاط شده‌اند.

گفتنی است قیمت اونس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش روی رقم ۲۳۵۳ دلاری ایستاده و افزایش محدود دو دلاری پیدا کرده است.

نقره ۲۳۰۰ تومان گران شد

قیمت اونس نقره در حال حاضر با رقم ۳۱ دلار و ۷۲ سنتی در حال معامله است. هر گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخلی با رقم ۶۰ هزار و ۲۴ تومان معامله شد و نسبت به روز دوشنبه رشد ۲۳۱۰ تومانی دارد.

سکه‌های سنگین یک کانال صعود کردند

قیمت سکه روز سه‌شنبه هشتم خرداد روی رقم ۴۱ میلیون تومانی بسته شد و رشد ۵۰۰ هزار تومانی داشت. قیمت سکه‌ بهار با افزایش ۵۲۰ هزار تومانی روی رقم ۳۸ میلیون تومانی معامله شد.

شایان ذکر است قیمت نیم‌سکه همانند روز سه‌شنبه ۴۰۰ هزار تومان گران شد و روی رقم ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی ایستاد. قیمت ربع‌سکه با ۵۰۰ هزار تومان رشد روی رقم ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی بسته شد و قیمت سکه گرمی با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی با رقم ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی معامله شد.

حباب سکه در تمام قطعات افزایش پیدا کرد

قیمت طلا روز سه‌شنبه در روند افزایشی قرار گرفت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رشد ۲۴۰ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۷۶۹ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش ۵۵ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۶۴ هزار تومانی بسته شد.

حباب سکه روز سه‌شنبه هشتم خرداد در تمام قطعات افزایشی شد. حباب سکه امامی ۱۳۶ هزار تومان، سکه بهار ۱۷۱ هزار تومان، نیم‌سکه ۲۲۸ هزار تومان، ربع‌سکه ۴۱۴ هزار تومان و سکه گرمی ۵۷ هزار تومان رشد کرد.

217

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید