پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۱۶ تیر ۱۴۰۳/ زمان نجات بازار طلا از سردرگمی قیمت، فرا رسید؟

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۱۶ تیر ۱۴۰۳/ زمان نجات بازار طلا از سردرگمی قیمت، فرا رسید؟

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۱۶ تیر ۱۴۰۳/ زمان نجات بازار طلا از سردرگمی قیمت، فرا رسید؟

به گزارش خبرآنلاین، قیمت طلا و سکه هفته دوم تیر را با فراز و فرودهای زیادی پشت سر گذاشت و در نهایت بازدهی محدودی داشت. در طول یک هفته اخیر که منتهی به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری بود بازارهای مالی بیشترین تاثیر را از اخبار مربوط به مناظرات دو نامزد انتخاباتی گرفتند.

Screenshot 2024-07-05 at 4.04.43 PM

پیش بینی قیمت طلا و سکه

معامله‌گران برای هفته پیش‌ رو، روز شنبه را روز سرنوشت‌سازی برای بازارهای مالی می‌دانند و معتقدند تحرکات قیمت دلار بر روند بازار فلز زرد اثر مستقیم می‌گذارد.

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: اونس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش با افزایش نزدیک به ۱۰ دلاری روی رقم ۲۳۶۷ دلاری ایستاده است. اونس جهانی نقره با افزایش ۲۸ سنتی روی رقم ۳۰ دلار و ۶۸ سنتی معامله می‌شود. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ با افزایش ۵۶۰ تومانی با قیمتت ۶۰ هزار و ۶۵۰ تومانی معامله می‌شود.

بازار سکه با رشد محدود دلار همراه شد

سکه امامی روز پنجشنبه ۱۴ تیر روی رقم ۴۲ میلیون و ۵۱۰ هزار تومانی معامله شد. سکه‌ بهار افزایش ۲۱۰ هزار تومانی داشت و روی رقم ۳۸ میلیون و ۷۰۵ هزار تومانی ایستاد.

گفتنی است نیم‌سکه و ربع سکه با افزایش ۵۰ هزار تومانی به ترتیب با رقم ۲۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و ۱۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومانی بسته شد. سکه گرمی بدون تغییر و با قیمت هفت میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی معامله شد.

طلا افزایشی بسته شد

قیمت طلا روز پنجشنبه روند افزایشی داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رشد ۵۳ هزار تومانی با رقم ۱۵ میلیون و ۱۳۴ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد ۱۳ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۴۹۳ هزار تومانی بسته شد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۴۴۷ هزار تومانی معامله شد.

حباب سکه در آخرین روز هفته بر خلاف افزایش قیمت در تمام قطعات کاهش داشت. حباب سکه امامی ۱۶۱ هزار تومان، سکه بهار ۱۹۳ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۳۱ هزار تومان، ربع‌ سکه ۴۱ هزار تومان و سکه گرمی ۴۶ هزار تومان کاهش داشت.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید