وام مسکن خانه اولی‌ها به این رقم می‌رسد

وام مسکن خانه اولی‌ها به این رقم می‌رسد

وام مسکن خانه اولی‌ها به این رقم می‌رسد

به گزارش خبرآنلاین،داود بیگی نژاد نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران با بیان اینکه بازار مسکن در حال حاضر در شرایط رکود به سر می برد گفت: برای خروج از این رکود باید برنامه ریزی ها جهت افزایش قدرت خرید مسکن فراهم شود اما از سوی دیگر نباید بازار را به سمتی هدایت کرد که رکود تورمی ایجاد شود.

باشگاه خبرنگاران جوان در خبری نوشت:وی افزود: پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به مسکن و همچنین همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن برای مستاجران افزایش یابد.

‌ طرح پرداخت وام یک میلیاردی به خانه‌اولی‌ها

بیگی نژاد اظهار کرد:گروه کارشناسی مجلس در قالب یک گزارش مکتوب، ‌ طرح پرداخت وام میلیاردی به خانه‌اولی‌ها را پیشنهاد کرده است گفت: نمایندگان مجلس همچنین نسبت به مشکلات اجاره‌نشین‌ها و تبعات تداوم صعود قیمت و اجاره‌بها به سیاستگذار مسکن هشدار داده‌اند.

وی افزود: دومین نسخه طرح تقویت قدرت خرید خانه‌اولی‌ها در حالی از سوی یک گروه کارشناسی در مجلس شورای اسلامی ارائه شده است که در گذشته، شبکه بانکی، پیشنهادی مشابه در این خصوص ارائه کرده بود.

بیگی نژاد اظهار کرد: بعد از ارائه نسخه اول تقویت قدرت خرید خانه‌اولی‌ها از سوی یک گروه کارشناسی در شبکه بانکی مبنی، بر پرداخت وام مشارکتی با قدرت پوشش‌دهی ۴۰‌درصد بهای کل یک آپارتمان مسکونی به خریداران اشتراکی، به تازگی، مرکز پژوهش‌های مجلس، نسخه دوم تقویت قدرت خرید خانه‌اولی‌ها از مسیر تامین ۶۰‌درصد بهای خرید مسکن برای ۵۰‌هزار متقاضی خرید خانه با ۵۰‌هزار فقره وام بانکی برخوردار از نرخ سود حمایتی را پیشنهاد کرده است.

دولت باید زمینه افزایش تولید مسکن را فراهم کند

بیگی نژاد با بیان اینکه دولت باید علاوه بر پرداخت تسهیلات مسکن باید زمینه را برای افزایش تولید مسکن هم فراهم کند گفت: همکاری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات مسکن خود می‌تواند زمینه را برای افزایش تولید مسکن فراهم کند اما این به آن شرط است که تمامی بخش‌ها همکاری کنند.

۲۱۷

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

دلار ۴ هزار تومان ارزان شد/ قیمت دلار در مرز حساس قرار گرفت

دلار ۴ هزار تومان ارزان شد/ قیمت دلار در مرز حساس قرار گرفت

قیمت دلار در شروع هفته پایانی تیر با روند کاهشی بازگشایی شد و در کریدور پنجم یک کانال عقب‌نشینی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید